Horoskop dzienny - wtorek 18 lutego [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Co czeka Cię we wtorek 18 lutego? Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Dowiedz się więcej, czytając horoskop dzienny dla swojego znaku zodiaku.

Horoskop dzienny - Baran

To będzie dzień pełen dobrych, zaskakujących wiadomości. Spodziewaj się telefonu lub maila od kogoś, z kim długo nie miałeś kontaktu. Możliwa także wygrana w loterii.

Horoskop dzienny - Byk

We wtorek zajmą Cię przede wszystkim sprawy rodzinne. Będziesz skupiony na obowiązkach domowych i tym, aby pomóc bliskiej Ci osobie.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Wtorek 18 lutego będzie dobrym dniem dla Bliźniąt. Wszystko będzie układać się po Twojej myśli, a po południu będziesz mieć sporo wolnego czasu. Usłyszysz też bardzo miły komplement. 

Horoskop dzienny - Rak

We wtorek będą Tobą targać silne emocje takie jak tęsknota i namiętność. Znajdziesz w sobie odwagę, aby powiedzieć komuś szczerze, co o nim myślisz. 

Horoskop dzienny - Lew

Tego dnia możesz spodziewać się licznych zmian, zarówno w pracy, jak i w domu. Większość z tych transformacji Ci się spodoba albo wyjdzie Ci na dobre w dłuższej perspektywie. 

Horoskop dzienny - Panna

To będzie dzień pełen potknięć i drobnych nieporozumień. Dziś lepiej dać sobie spokój z załatwianiem poważnych spraw, bo łatwo będzie o popełnienie błędu.

Zobacz wideo Ażurowe naleśniki na słono

Horoskop dzienny - Waga

Przed Tobą sporo problemów natury komunikacyjnej. Ktoś źle zrozumie Twoje słowa, co spowoduje kolejne problemy. Atmosfera będzie nerwowa, a Ty nie zaśniesz spokojnie. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dziś w bojowym nastroju. Każde słowo krytyki będziesz brał do siebie i traktował je jak potwarz. Warto spuścić z tonu, bo możesz narobić sobie nieprzyjemności. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dobry humor nie będzie Cię dziś opuszczać. Twoja pozytywna aura będzie przyciągać do Ciebie ludzi i sprawi, że nawiążesz ciekawą znajomość. Wieczorem niewykluczona niezapowiedziana wizyta krewnych

Horoskop dzienny - Koziorożec

Rano będą Ci się kleić oczy, ale w długiej połowie dnia poczujesz, że rozpiera Cię energia. Koziorożce-single mają duże szanse na poznanie interesującej osoby. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Poranek będzie nerwowy, a Tobie łatwo będzie coś zniszczyć lub o czymś zapomnieć. Po południu sytuacja się ustabilizuje. Wieczór spędzisz z bliską osobą lub relaksując się w samotności.

Horoskop dzienny - Ryby

Będzie rozpierać Cię ambicja i chęć współzawodniczenia. Cierpliwość nie będzie Twoją najmocniejszą stroną, ale będzie Ci dopisywać kreatywność. Jeden z Twoich pomysłów spotka się z aprobatą. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl