Maciej Stuhr parodiuje gest Joanny Lichockiej. "Sejm dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać"

Posłanka PiS Joanna Lichocka jest dziś na ustach wszystkich. To, że pokazała opozycji środkowy palec skomentował już m.in. Joachim Brudziński, Jerzy Owsiak, a także Maciej Stuhr. Aktor opublikował na Facebooku filmik, w którym parodiuje gest Lichockiej i "dziękuje" Sejmowi za to, że "dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać".

Przypomnijmy, że w czwartek w Sejmie odbyło się głosowanie dotyczące przyznania TVP i Polskiemu Radiu rekompensaty w wysokości 1,95 mld zł. Opozycja apelowała, aby kwotę tę przeznaczyć na onkologię, jednak decyzją większości posłów pieniądze zostaną przeznaczone na media publiczne. Po zakończonym głosowaniu posłanka PiS Joanna Lichocka wykonała gest, który zdaniem wielu jest wulgarny. Sama parlamentarzystka stoi na stanowisku, że nie pokazała opozycji środkowego palca, a tylko odgarniała włosy z policzka. Stwierdziła też, że machała ręką energicznie, ponieważ była zdenerwowana.

>>> Posłanka Lichocka pokazała w Sejmie środkowy palec

Zobacz wideo

Maciej Stuhr parodiuje gest Joanny Lichockiej. "Przepraszam, takie mam nerwowe gesty"

Gest Lichockiej jest dziś tematem numer jeden. Sprawę komentują zarówno politycy, jak i aktywiści, a teraz także jeden z polskich aktorów. Jest nim Maciej Stuhr, który opublikował na  Facebooku krótki filmik, nawiązujący do zachowania i tłumaczeń posłanki PiS. 

 - Kochani, przepraszam, wzruszyłem się. Sejm przeznaczył dwa miliardy na Telewizję Polską. Cudowna wiadomość. Dziękujemy bardzo. Opozycja chce, żebyśmy byli na jakiejś onkologii, a Sejm dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać. Przepraszam, takie mam nerwowe gesty - mówi Stuhr, pocierając oko środkowym palcem.

- Pozdrawiam telewizję, Jacka Kurskiego, panią Holecką, panią kandydatkę na prezydenta lewicy, co ja mówię, lwicę prawicy - Ogórek. Przepraszam, już mi się wszystko popier***ło - kończy Stuhr.

Joanna Lichocka uważa, że nie zrobiła nic złego. Opozycja wnioskuje o karę 

Posłowie opozycji domagają się kary dla Joanny Lichockiej. Złożyli w tej sprawie wniosek do Komisji Etyki Poselskiej. Posłanka PiS uważa jednak, że jej ruchy zostały zmanipulowane, a to, co dzieje się teraz wokół niej, to "kampania nienawiści"

Więcej o:
Komentarze (12)
Maciej Stuhr parodiuje gest Joanny Lichockiej. "Sejm dba o to, żebyśmy mieli co pooglądać"
Zaloguj się
 • arche556

  Oceniono 7 razy 5

  Panie Macieju Mistrzostwo Świata i okolic. "Miszcz"

 • gre-gol

  Oceniono 4 razy 4

  To jak w kawale jak się panienka dowiaduje że dolary fałszywe to zaczyna krzyczeć o gwałcie.
  Najgorsze to że takie sprawy jak w bajce o wilku i pastuszku powodują osłabienie czujności i brak reakcji na prawdziwe przypadki gwałtów i molestowania. Innymi słowy panie i panowie od #metoo myśląc, ze walczą z gwałcicielami nieźle im pomagają.
  (@maaac )

 • gre-gol

  Oceniono 4 razy 4

  Boskie !

 • tematdnia

  Oceniono 3 razy 3

  Potomkowie chłopów folwarcznych? Stuhr tłumaczy: Jako aktor widzę, gdzie jest pogarda i nienawiść
  Syn mści słowa ojca!!

 • stahoo1976

  Oceniono 1 raz 1

  Maciek, tak trzymaj! ..ten palec!
  Też się ze wzruszenia popłakałem.

 • offler

  Oceniono 1 raz 1

  On jest, super :-)

 • koenzymq10

  Oceniono 3 razy 1

  MISZCZ

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX