Śmiertelny wypadek na parkingu w Rzeszowie. 60-latek został przygnieciony wózkiem widłowym do tira

Do tragicznego wypadku doszło na parkingu przy ulicy Okulickiego w Rzeszowie. Operator wózka widłowego nie zauważył przechodnia, którego przygniótł do zaparkowanej obok ciężarówki.

>>  220 ton nielegalnych odpadów wróci z Polski do Wielkiej Brytanii. Policjanci ujawnili transporty śmieci >>

Jak informuje portal rzeszowskieinfo.pl do zdarzenia doszło w środę 5 lutego około godziny 6 rano. Przy parkingu znajdującym się na ulicy Okulickiego w Rzeszowie pracował operator wózka widłowego.

Operator wózka widłowego nie zauważył przechodnia i przygniótł go do tira

- Jak ustalili policjanci, kierujący wózkiem widłowym cofając pojazdem, nie zauważył przechodzącego wzdłuż zaparkowanego tira mężczyzny i przygniótł go do boku pojazdu - poinformowała Komenda Miejska Policji w Rzeszowie.

Niestety mimo podjętej reanimacji 60-letniego mężczyzny nie udało się uratować. Funkcjonariusze zbadali alkomatem operatora wózka widłowego. 30-latek był trzeźwy. Teraz sprawą zajmie się policja, która prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratora.

Więcej o:
Komentarze (2)
Śmiertelny wypadek na parkingu w Rzeszowie. 60-latek został przygnieciony wózkiem widłowym do tira
Zaloguj się
 • polar3

  Oceniono 1 raz 1

  WOLNE SĄDY!!! WOLNE SĄDY!!!!
  Łapy precz od kumpli Najsztuba

 • aga_1980.06

  0

  Straszna tragedia, nikt nie zwróci życia, ale bliskim należy się zadośćuczynienie z polisy OC sprawcy zdarzenia. Polecam skontaktować się z kancelarią odszkodowawczą automobile expert, która pomoże ubiegać się o wszystkie przewidziane prawem świadczenia. Dla zainteresowanych podaję numer telefonu 533-200-004.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX