Horoskop na luty 2020 [Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Czy luty 2020 roku będzie dla Ciebie dobrym miesiącem? Jak ułoży Ci się w pracy i w życiu osobistym? Dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach, czytając horoskop miesięczny Gazety.pl.

Horoskop na luty 2020 - Waga

W lutym będziesz kreatywny i przedsiębiorczy. W pracy zaproponujesz kilka nowych rozwiązań, ale nie każdy Twój pomysł spotka się z entuzjastycznym przyjęciem. Druga połowa miesiąca będzie sprzyjać podróżom i snuciu wakacyjnych planów. Ten miesiąc będzie także dobry dla Twojego życia sercowego. Na horyzoncie pojawi się ktoś wyjątkowy lub stare uczucie rozgorzeje na nowo.

Horoskop na luty 2020 - Skorpion

Luty będzie dla Ciebie spokojnym miesiącem. Będziesz mieć czas na to, aby się zrelaksować, zastanowić się nad swoją przyszłością i przemyśleć przeszłość. W ciągu najbliższych kilku tygodni zadasz sobie kilka fundamentalnych pytań, a odpowiedzi na nie staną się Twoimi życiowymi kierunkowskazami.

Horoskop na luty 2020 - Strzelec

W lutym 2020 uporasz się z wieloma trudnymi sprawami. Zamkniesz trwające miesiącami konflikty, rozprawisz się z finansowym dołkiem i w końcu poczujesz się spokojnie. Uważaj jednak na zdrowie! Ten miesiąc będzie sprzyjał nie tylko przeziębieniom, ale też poważnym kontuzjom.

>>> Sonda Parker Solar "dotknęła" Słońca. Misja pozwoliła na 5 nowych odkryć

Zobacz wideo

Horoskop na luty 2020 - Koziorożec

W tym miesiącu będziesz duszą towarzystwa. Gdziekolwiek się pojawisz, będziesz otaczać się wianuszkiem chcących Cię słuchać ludzi. Dobry nastrój i dar przemowy pozwolą Ci osiągnąć sukces w pracy. Luty to dobry czas, aby postarać się o podwyżkę lub porozmawiać z szefem o awansie.

Horoskop na luty 2020 - Wodnik

W lutym 2020 roku będziesz skupiony na pracy. Podejmiesz sporo nowych wyzwań, dlatego zdarzy się, że będziesz musiał zostać po godzinach, ale Twój wysiłek zostanie doceniony. Już niedługo odnotujesz spory przypływ gotówki. Nieco gorzej będzie w życiu osobistym. Jeśli jesteś w związku, Twój partner będzie narzekał na Twoją nieobecność. Samotne Wodniki nie spotkają w tym miesiącu nikogo wyjątkowego.

Horoskop na luty 2020 - Ryby

W lutym rzucisz się w wir romansów i żarliwych uczuć! Najbliższe Walentynki będą dla Ciebie wyjątkowym czasem. Ryby, które są już w parze, mogą spodziewać się ważnego pytania lub wyznania. Ryby, które do tej pory pływały solo, wpadną na kogoś, kto zmieni ich rzeczywistość o 180 stopni.

Więcej horoskopów i wróżb znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: