Horoskop na luty 2020 [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna]

Czy luty 2020 przyniesie Ci szczęście? Jak spędzisz najbliższe Walentynki? Czy w tym miesiącu powieje chłodem, czy może rozgorzeje w Tobie namiętne uczucie? Przeczytaj horoskop dla swojego znaku zodiaku i przekonaj się sam!

Horoskop na luty 2020 - Baran

Luty będzie dla Ciebie miesiącem zmian i wytężonej pracy, która jednak będzie sprawiać Ci wiele satysfakcji. 7 dnia miesiąca Wenus wejdzie w Twój znak, sprzyjając sprawom sercowym! W nadchodzące Walentynki z pewnością nie będziesz się nudzić. Druga połowa miesiąca będzie nieco spokojniejsza. Znajdziesz trochę czasu, aby się zrelaksować i odprężyć.

Horoskop na luty 2020 - Byk

W tym miesiącu istotną rolę w życiu Byków będzie grała intuicja. Nie ignoruj jej podszeptów, bo może się to źle skończyć. Luty będzie także miesiącem miłosnych podbojów. Byki, które nie mają stałego partnera, poznają kogoś, kto zawróci im w głowie. Byki, które już znalazły swoją drugą połówkę, przeżyją wiele romantycznych chwil.

Horoskop na luty 2020 - Bliźnięta

Luty będzie dla Ciebie miesiącem lenistwa. Nie będziesz czuć motywacji do tego, aby robić więcej niż niezbędne minimum. Twoja opieszałość i obojętność może przysporzyć Ci problemów. Szef zacznie patrzyć na Ciebie spode łba. Więcej sukcesów odnotujesz w życiu osobistym. Spodziewaj się ocieplenia stosunków z krewnymi, a także wielu miłych chwil spędzonych w gronie przyjaciół. 

>>> Czy witamina C leczy raka?

Zobacz wideo

Horoskop na luty 2020 - Rak

Ten miesiąc będzie sprzyjał Twojej karierze zawodowej. Zarówno starania o awans i podwyżkę, jak i poszukiwania nowej pracy zakończą się sukcesem. Nieco mniej spektakularnie będzie w życiu uczuciowym. Kariera i finanse pochłoną Cię tak bardzo, że nie będziesz mieć czasu na to, aby okazywać komuś czułość. Jeżeli jesteś w związku, możesz spodziewać się konfliktów.

Horoskop na luty 2020 - Lew

Luty spędzisz przede wszystkim w gronie rodziny. W ciągu kilku najbliższych tygodni będziesz musiał stawać na rzęsach, żeby sprostać wymaganiom jakie będą stawiać Ci bliscy. Choć czasem ich obecność będzie Cię drażnić, w ostatecznym rozrachunku docenisz to, że są przy Tobie na dobre i na złe. Uważaj na finanse! W tym miesiącu będą one Twoją słabą stroną.

Horoskop na luty 2020 - Panna

W tym miesiącu głównymi tematami, które Cię pochłoną, będą kariera i pieniądze. Będziesz starać się o to, aby ktoś Cię docenił i zauważył. W końcu Twoje wysiłki zostaną wynagrodzone, ale przyjdzie Ci na to trochę poczekać. W miłości będzie dość stabilnie. Samotne Panny będą chadzać na randki, ale nic poważnego raczej z tego nie wyniknie. Panny, które mają już parę, poczują stabilizację. 

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl