Duża awaria w Bydgoszczy - nie ma ogrzewania i ciepłej wody. Kiedy zostanie usunięta?

Mieszkańcy Bydgoszczy zgłaszają problemy z ogrzewaniem oraz brak ciepłej wody. Dotyczy to przede wszystkim tych regionów, które korzystają z ogrzewania Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.
Zobacz wideo

Jak podaje Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej pierwsze awarie zgłoszone zostały już w czwartek 16 stycznia po południu. Około godziny 16:00 ruszyły pierwsze prace naprawcze. Niestety brak ciepłej wody i ogrzewania był problemem wielu mieszkańców Bydgoszczy jeszcze następnego dnia rano.

Bydgoszcz. Brak ciepłej wody i ogrzewania na kilku osiedlach

- Pracownicy Komunalnego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bydgoszczy zapewniają, że awaria zostanie usunięta mniej więcej do godziny 9 rano w piątek 17 stycznia - zapewniał dyżurny Bydgoskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego. Wtedy do kaloryferów i kranów powinna polecieć ciepła woda.

Przez ten czas usuwana była awaria sieci ciepłowniczej KPEC. Dostawa ciepłej wody została wstrzymana na osiedlach: Bartodzieje, Bydgoszcz Wschód, Skrzetusko i w części osiedla Leśnego. Jak ustalili dziennikarze se.pl powodem nie jest pęknięta rura, tylko nieszczelność w instalacji.

Więcej o: