Horoskop dzienny - poniedziałek 20 stycznia [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop. Czy początek nowego tygodnia przyniesie Ci coś dobrego? Jak ułożą się Twoje sprawy zawodowe i osobiste? Dowiesz się tego z horoskopu dziennego Gazeta.pl.

Horoskop dzienny - Baran

Poczujesz w sobie odwagę i chęć do podejmowania wyzwań. Jeżeli zaryzykujesz, będziesz mieć powody do świętowania. Wieczorem będziesz mieć czas, by zająć się sobą. 

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś w pogodnym nastroju. Dobry humor będzie sprzyjał towarzyskim spotkaniom i nawiązywaniu nowych znajomości. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Będziesz dziś  duszą towarzystwa. Zawodowe obowiązki nie będą Twoim priorytetem, natomiast rozmowy z kolegami jak najbardziej. Uważaj, bo możesz popaść w niełaskę szefa!

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz dziś obiektem krytyki swojego konkurenta. Przygotuj się na niepochlebne słowa i przyjmij je ze spokojem. Nie ma sensu wdawać się w konflikt z kimś, kto źle Ci życzy.

Horoskop dzienny - Lew

Będziesz dziś ciekawski i bardzo aktywny, dlatego wolny czas spędzisz na uprawianiu sportu. Uważaj jednak na kontuzje!

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz dziś chłonąć wiedzę jak gąbka! To dobry dzień na naukę języka, gotowania lub innych umiejętności, które uznajesz za przydatne lub ciekawe. 

>>> Czy witamina C leczy raka?

Zobacz wideo

Horoskop dzienny - Waga

Dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie spokojny. Będziesz mógł wykonywać swoją pracę niespiesznie, a po powrocie do domu nieco się zrelaksować. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Z rana będziesz kulą energii, ale już po południu dosięgnie Cię lenistwo. Postaraj się ukryć swoje znużenie, bo komuś może zrobić się przykro.

Horoskop dzienny - Strzelec

Nowy tydzień da Ci zastrzyk pozytywnej energii. Poczujesz chęć na zmiany, dlatego po pracy zabierzesz się za porządki, a może nawet za przemeblowanie.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Ten dzień będziesz chciał spędzić w spokoju, ale nie będzie Ci to dane. Nadmiar obowiązków i oczekiwania bliskich sprawią, że będziesz mieć ręce pełne roboty. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Znajdziesz się w nieodpowiednim miejscu w nieodpowiednim czasie i przyłapiesz kogoś na czymś, czego nie powinien robić. Zmierzysz się z dylematem, czy mówić o tym innym. 

Horoskop dzienny - Ryby

W poniedziałek będziesz musiał podjąć kilka trudnych decyzji. Warto wziąć pod uwagę zdanie innych osób - zwłaszcza tych, które mają inny punkt widzenia. 

Więcej o: