Życzenia na Dzień Babci 2020. Najpiękniejsze, krótkie życzenia SMS

Dzień Babci jest wyjątkowym świętem, w którym życzenia swoim babciom, a dzień później także dziadkom, składają wnuki. Pomysł na ustanowienie tego święta w Polsce pojawił się w 1964 roku.
Zobacz wideo

Dzień Babci obchodzony jest w wielu krajach na świecie, jednak data tego święta jest różna, a czasem nawet ruchoma. W Stanach Zjednoczonych obchodzony jest np. Narodowy Dzień Dziadków, a uhonorowanie ich jest połączone, a nie rozdzielone na osobne dni jak w Polsce, Rosji czy Hiszpanii. Dzień Babci w Polsce, ale też Bułgarii i Brazylii, obchodzony jest 21 stycznia.

Dzień Babci 2020 - życzenia i wierszyki dla wszystkich babć 

W dniu Twojego święta chciałam Ci powiedzieć, że Ty jesteś dla mnie najdroższa pod niebem! Wszystkiego Najlepszego z okazji Dnia Babci!

***********

Życzę Tobie, Babciu miła,

byś zawsze szczęśliwa była.

Życzę Ci także życia najdłuższego,

pociechy, szczęścia i zdrowia dobrego!

***********

Kochana Babciu, z okazji Twojego święta, dziękuję Ci za to, że jesteś! A także życzę Ci dużo zdrowia, samych szczęśliwych dni i radości.

***********

Przyjmij, Kochana Babciu, płynące z serca życzenia: dobrego zdrowia, dużo optymizmu i spełnienia wszystkich marzeń.

***********

Najdroższa Babciu! Dziękuję Ci za to, że jesteś zawsze troskliwa, cierpliwa i pomocna. Dziękuję Ci za wychowanie i wspólnie spędzone chwile. Z okazji Twojego święta życzę Ci dużo szczęścia i zdrowia!

Więcej o: