Finał WOŚP termin 2020. Kiedy kolejna zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy?

Już niebawem blisko 120 tysięcy wolontariuszy wyjdzie na ulice, aby zbierać pieniądze podczas 28. Finału WOŚP. Tegoroczna zbiórka organizowana jest dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Kiedy odbędzie się Finał WOŚP 2020?

Finał WOŚP 2020 zaplanowano na niedzielę 12 stycznia 2020 roku. Tego dnia przeprowadzona zostanie jednodniowa zbiórka publiczna, w czasie której wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w całym kraju i w wielu miastach na świecie będą zbierać pieniądze na sprzęt medyczny dla najmłodszych pacjentów. 

>>> Jak WOŚP pomaga dzieciom?

Zobacz wideo

Finał WOŚP 2020. Jak wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy?

Finał WOŚP trwa jeden dzień, ale zbiórkę fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy można wspierać na wiele sposobów już dzisiaj. Aby wesprzeć WOŚP, można np. wpłacić dowolną kwotę na stronie internetowej fundacji, utworzyć zbiórkę na Facebooku, kupić coś lub sprzedać na aukcjach Allegro dla WOŚP lub kupić dowolny gadżet w sklepach sieci Lidl. 

Finał WOŚP 2020. Jakie wydarzenia odbędą się 12 stycznia?

W czasie Finału WOŚP 2020 organizowane są liczne wydarzenia kulturalne i sportowe. Największy koncert związany z WOŚP odbywa się co roku przy Pałacu Kultury i Nauki. Tam też co roku odbywa się pokaz sztucznych ogni lub pokaz laserowy. Listę wszystkich wydarzeń związanych z WOŚP można znaleźć w wyszukiwarce na stronie internetowej fundacji

Więcej o: