Horoskop noworoczny na 2020 rok - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Horoskop na 2020 rok przedstawia, że będzie to czas zmian oraz dużych rewolucji w sprawach zawodowych i sercowych. Jaki los czeka Strzelce, Koziorożce, Wodniki i Ryby?

Największe sukcesy czekają te znaki zodiaku, które włożą w realizację swoich planów najwięcej czasu i energii. W pogoni za sukcesem nie warto jednak zapominać o rodzinie, przyjaciołach, odpoczynku oraz nowych miłościach. 

Strzelec - horoskop na 2020 rok

W porównaniu do poprzedniego roku Strzelce mogą liczyć na dużą stabilizację, spokój oraz sukces. Nowe możliwości nadejdą zwłaszcza latem. Wcześniej znajdźcie czas na naukę, która jeszcze w tym roku da wam szanse na zarobienie większej ilości pieniędzy. Praca nie będzie jednak najważniejsza i znajdziecie czas dla siebie: nowych zainteresowań, podróży i nowych znajomości. W związkach Strzelce uczciwie powiedzą partnerowi czego oczekują, wyjaśnią się dawne nieporozumienia i wreszcie będziecie szczęśliwe. Samotni będą czekać na swoją wymarzoną drugą połówkę i tu należy uważać, ponieważ za duże wymagania mogą być dla większości partnerów niemożliwe do spełnienia.

Koziorożec - horoskop na 2020 rok

W 2020 roku Koziorożce powinny podejść bardziej optymistycznie do życia, zwłaszcza że teraz będą miały ku temu powody. O ile nie przesadzicie z wydatkami na zabawę, czeka was bardzo stabilny finansowo rok. W sprawach zawodowych kierujcie się samodzielnością i zwracajcie uwagę na nowe propozycje, które niebawem zaczną się pojawiać. Dodatkowe pieniądze inwestujcie w edukację, ponieważ taki wydatek zwróci się z nawiązką. Samotni zaczną mieć powodzenie na wiosnę, a zwłaszcza w lecie. Zamężne Koziorożce będą cieszyć się spokojem w rodzinie, chociaż nie raz będą musiały bronić przed wścibskimi spraw swoich i partnera.

Wodnik - horoskop na 2020 rok

Wodniki w tym roku będą w doskonałej formie, co pozwoli im bez większego wysiłku pokonać pojawiające się z rzadka problemy. Będziecie zadowoleni z pracy, chociaż sukcesy mogą przychodzić trochę wolniej, niż tego oczekujecie. Nie warto jednak brać pracy ponad siłę, ponieważ może to negatywnie odbić się na waszym zdrowiu. Samotne Wodniki będą mogły liczyć na powodzenie w miłości, jednak muszą uważać, by nie stać się bohaterami skandalu - warto profilaktycznie sprawdzać, czy nowy partner mówi nam o sobie prawdę. Poznacie bardzo dużo nowych ludzi, część z nich może wam jednak zazdrościć powodzenia, dlatego osobistymi sprawami dzielcie się tylko z zaufanymi przyjaciółmi.

Ryby - horoskop na 2020 rok

Ryby zaczną oglądać się za dodatkową pracą, co może być dla nich bardzo korzystnym rozwiązaniem - dodatkową gotówkę przeznaczycie na realizację podróżniczych marzeń, doprowadzicie niezrealizowane projekty do końca lub zdecydujecie się na swój własny biznes. Nie będziecie narzekać nie tylko na nudę, ale też na brak energii, a cała praca sprawi wam dużo radości. Przy tak dużej liczbie nowych obowiązków nie zapominajcie jednak o rodzinie. W miłości czeka was dużo pokus związanych ze zdradą lub pozornie tylko niegroźnym flirtem. Nie narażajcie swoich partnerów na zazdrość, ponieważ możecie tego pożałować. Samotne Ryby skupią się na pracy i własnych zajęciach, jednak latem poznają osobę, która zaimponuje im swoją ambicją, wiedzą i wartościami.

Więcej o: