Horoskop na 2020 rok - Lew, Panna, Waga, Skorpion

2020 rok to czas dużych zmian, które obejmą wszystkie znaki zodiaku, chociaż będzie się to dziać w różnym stopniu i w różnych aspektach życia. Jak 2020 rok minie osobom urodzonym spod znaków: Lwa, Panny, Wagi i Skorpiona?

Horoskop na 2020 rok przewiduję dobry czas dla osób, które aktywnie będą działać w kierunku poszukiwaniu swoich talentów lub nowych zainteresowań. Najlepsze przewidywania dotyczą zwłaszcza kwestii zawodowych. Na co w przyszłym roku mogą liczyć Lwy, Panny, Wagi i Skorpiony?

Lew - horoskop na 2020 rok

Chociaż Lwy rzadko kiedy mogą narzekać na nudę, to 2020 rok będzie dla nich wyjątkowo aktywny. Sukcesy zawodowe będą miały ogromne znaczenie dla waszej przyszłości, a na dodatek pojawią się w już w pierwszych miesiącach nowego roku. Czekają was też radykalne decyzje: zmiana pracy, przeprowadzka czy zmiana stanu cywilnego. Zaczniecie naukę lub zajęcia, które zwiększą zakres waszych umiejętności. To będzie też dobry rok na inwestowanie pieniędzy, o ile będziecie pamiętać, by nie wydawać więcej, niż jesteście w stanie zarobić. Samotne Lwy mogą liczyć na nową miłość, która pojawi się wraz z wiosennymi miesiącami.

Panna - horoskop na 2020 rok

W 2020 roku Panny skoncentrują się przede wszystkim na sprawach domowych. Uda wam się uregulować stare długi i rozwiązać problemy. Dzięki temu odzyskacie wiarę w ludzi, a co ważniejsze, w siebie samych. Nowa, pozytywna energia sprawi, że wszystko chociaż w spokojnym rytmie, będzie wkraczało na właściwe tory. W pracy poznasz ambitne osoby, dzięki którym również zaczniesz się rozwijać. Wszystkie propozycje rozważaj na spokojnie i nie spiesz się z podejmowaniem decyzji, zwłaszcza dotyczących zmiany pracy. Panny w związkach zaczną myśleć o sformalizowaniu znajomości, zwłaszcza że partner będzie was wyjątkowo doceniać. Samotne osoby mają szanse na romans, który może przerodzić się w coś poważniejszego.

Waga - horoskop na 2020 rok

Wagi ten rok poświęcą na rozwój swojej kariery. Odkryjecie nowe talenty lub zdolności, dzięki którym możecie liczyć na dodatkowe pieniądze lub zmianę pracy. Rodzina i przyjaciele będą was wspierać w wyznaczaniu nowych celów. W pracy będziecie brali udział w nowych projektach, które mogą was zaprowadzić na wysokie stanowiska. Zajęci karierą nie możecie jednak zapominać o domu i przyjaciołach. Samotne Wagi odkryją, że wśród przyjaciół mają osobę, która czuje do nich coś więcej. Trochę kłopotów mogą mieć osoby w związkach, które stresy zawodowe będą przenosić do domu.

Skorpion - horoskop na 2020 rok

Skorpiony nie powinny skupiać się na problemach lub słabościach, które spowolniły was w poprzednim roku, ponieważ 2020 rok przyniesie wam szybkie i znaczące sukcesy. Nie szukajcie na siłę przeszkód, ponieważ skupiając się na czymś złym, nie dostrzeżecie wielu pozytywów, które można wykorzystać. Macie szanse na szybki awans, ale też ustabilizowanie sytuacji finansowej na przyszłe lata. W miłości dużo spokoju i szczęścia, zaczniecie angażować się w związek bardziej niż zazwyczaj. Samotne Skorpiony czeka romans.

Więcej o: