Horoskop noworoczny na 2020 rok - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby

Nowy Rok to czas nowych możliwości, ale też nadziei na zmiany i realizację kolejnych postanowień i marzeń. Jak 2020 rok wypada w przypadku Baranów, Byków, Bliźniąt i Raków?

Horoskop na 2020 rok przewiduję poprawę sytuacji zwłaszcza dla osób, które skupią się na pracy. Jeśli do tej pory czuliście się niedocenieni, to wasz los może w ciągu najbliższych 12 miesięcy ulec poprawie. Na co w kolejnym roku mogą liczyć cztery pierwsze znaki zodiaku?

Horoskop na 2020 rok dla Baranów

Barany już w pierwszym miesiącu nowego roku wezmą się za realizację noworocznych postanowień. Chociaż początkowe problemy będą was zniechęcać, to musicie mieć pewność, że wszystko się ułoży. Osoby spod tego znaku zodiaku zaczną bardzo ambitnie działać w kwestiach zawodowych - czeka was więc awans, podwyżka lub zmiana pracy na lepszą. Samotne Barany zatęsknią za dawną miłością lub zaczną poszukiwać nowych związków. W przypadku osób, które mają partnera: będzie się wam układać, o ile zaczniecie doceniać opinie swoich bliskich. Duża ilość pracy wpłynie na to, że będziecie zmęczeni, pojawią się też problemy ze snem. Warto więc zawsze znaleźć czas na odpoczynek.

Horoskop na 2020 rok dla Byków

Rok 2020 minie Bykom pod znakiem miłości. Zaczniecie dostrzegać, jak wielu macie dobrych znajomych i zrobicie wszystko, by utrzymać relacje z rodziną i przyjaciółmi. Macie w tym roku duże powodzenie w miłości, co będą wykorzystywać zwłaszcza samotne osoby. Byki w związkach zamiast narzekać na nudę powinny zorganizować wspólny wyjazd lub znaleźć nowe hobby. W pracy konieczne będzie przyłożenie się do obowiązków. W tym roku nie warto wydawać pieniędzy na niepewne inwestycje lub zaciąganie kredytów.

Horoskop na 2020 rok dla Bliźniąt

Poprawa sytuacji finansowej to co, co sprawi dużą radość osobom urodzonym pod znakiem Bliźniąt. Zarobicie pieniądze, które przeznaczycie nie tylko na wakacje, ale też rozwój swoich zainteresowań. Dzięki temu pod koniec roku macie szansę na zmianę pracy, która będzie bardziej wam odpowiadać lub na awans w dotychczasowej firmie. Będziesz wzbudzał zaufanie i sympatię wśród pracowników. W sprawach osobistych określicie wreszcie, co wam jest potrzebne do szczęścia. Jeśli dotychczasowy związek nie dawał wam radości, rozważycie zmianę partnera.

Horoskop na 2020 rok dla Raków

Raki zaczną 2020 rok od pożegnania problemów, z którymi zmagały się od jakiegoś czasu. Dzięki temu zaczniesz dbać o siebie, a także najbliższych ci ludzi. W tym roku powodzenie sprawi, że zaczniecie śmielej planować zagraniczne wyjazdy. Rok 2020 sprzyja nawiązywaniu nowych znajomości - zarówno koleżeńskich, jak i tych biznesowych. Skupcie się jednak na samodzielności, zwłaszcza w podejmowaniu decyzji. Dzięki temu samotne osoby już w drugiej połowie roku będą mogły liczyć na udany związek, który najpierw nie przedstawiał się obiecująco.

Strzelec - horoskop noworoczny na 2020 rok

2020 rok będzie obfitował w interesujące propozycje zawodowe. Pochyl się nad każdą z nich, ale nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków na raz, bo źle się to skończy. To także dobry rok na rozwój własnych umiejętności. W życiu osobistym czeka Cię szczęście. W Twoim terminarzu pojawi się wiele spotkań i ciekawych wydarzeń. Strzelce w związkach umocnią swoją relację, z kolei samotne Strzelce mają szansę zapoczątkować znajomość, która z czasem przerodzi się w poważniejszy związek.

Koziorożec - horoskop noworoczny na 2020 rok

2020 rok będzie sprzyjał stabilizacji i regeneracji sił witalnych. Ryzykowne decyzje nie będą Twoją domeną, ale systematyczną i wytrwałą pracą uda Ci się rozwiązać niejeden problem. Dzięki swojej determinacji nauczysz się wielu nowych rzeczy. Te umiejętności już wkrótce zaprocentują. 2020 rok to także dobry czas na zawarcie poważnego związku. Samotne Koziorożce mają szansę na odnalezienie drugiej połówki, a Koziorożce, które są już w związku, mogą spodziewać się jego formalizacji.

Wodnik - horoskop noworoczny na 2020 rok

2020 będzie rokiem pełnym zawodowych sukcesów. Dzięki obecności na targach i szkoleniach poznasz nowe osoby, które mogą Ci w rozwoju kariery. Spodziewaj się podwyżki lub awansu w drugiej połowie roku. Będzie to także rok pełen miłosnych niespodzianek. Stare uczucia zaczną wygasać, ale w ich miejscu pojawią się nowe. Wodniki, które są w związku, będą musiały zmierzyć się z zazdrosnym partnerem.

Ryby - horoskop noworoczny na 2020 rok

W 2020 roku przybędzie Ci zawodowych obowiązków, ale z łatwością się w nich odnajdziesz. Twoja ciężka praca zostanie dostrzeżona i odpowiednio wynagrodzona. Uważaj jednak na finanse - dodatkowy zastrzyk gotówki sprawi, że będziesz wydawać pieniądze lekką ręką, co może się źle skończyć. To nieodpowiedni rok na poważne inwestycje finansowe. Czeka Cię dużo szczęścia w życiu osobistym. Siła Wenus zacznie na Ciebie oddziaływać już wiosną 2020 roku.

Więcej o: