Horoskop noworoczny na 2020 rok [Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Za mniej niż 48 godzin przywitamy 2020 rok! Każdy z nas ma nadzieję, że będzie lepszy niż 2019, ale czy rzeczywiście tak będzie? Przeczytaj horoskop noworoczny dla Twojego znaku zodiaku i dowiedz się, co przyniesie Ci los.
Zobacz wideo

Strzelec - horoskop noworoczny na 2020 rok

2020 rok będzie obfitował w interesujące propozycje zawodowe. Pochyl się nad każdą z nich, ale nie bierz na siebie zbyt dużo obowiązków na raz, bo źle się to skończy. To także dobry rok na rozwój własnych umiejętności. W życiu osobistym czeka Cię szczęście. W Twoim terminarzu pojawi się wiele spotkań i ciekawych wydarzeń. Strzelce w związkach umocnią swoją relację, z kolei samotne Strzelce mają szansę zapoczątkować znajomość, która z czasem przerodzi się w poważniejszy związek.

Koziorożec - horoskop noworoczny na 2020 rok

2020 rok będzie sprzyjał stabilizacji i regeneracji sił witalnych. Ryzykowne decyzje nie będą Twoją domeną, ale systematyczną i wytrwałą pracą uda Ci się rozwiązać niejeden problem. Dzięki swojej determinacji nauczysz się wielu nowych rzeczy. Te umiejętności już wkrótce zaprocentują. 2020 rok to także dobry czas na zawarcie poważnego związku. Samotne Koziorożce mają szansę na odnalezienie drugiej połówki, a Koziorożce, które są już w związku, mogą spodziewać się jego formalizacji.

Wodnik - horoskop noworoczny na 2020 rok

2020 będzie rokiem pełnym zawodowych sukcesów. Dzięki obecności na targach i szkoleniach poznasz nowe osoby, które mogą Ci w rozwoju kariery. Spodziewaj się podwyżki lub awansu w drugiej połowie roku. Będzie to także rok pełen miłosnych niespodzianek. Stare uczucia zaczną wygasać, ale w ich miejscu pojawią się nowe. Wodniki, które są w związku, będą musiały zmierzyć się z zazdrosnym partnerem.

Ryby - horoskop noworoczny na 2020 rok

W 2020 roku przybędzie Ci zawodowych obowiązków, ale z łatwością się w nich odnajdziesz. Twoja ciężka praca zostanie dostrzeżona i odpowiednio wynagrodzona. Uważaj jednak na finanse - dodatkowy zastrzyk gotówki sprawi, że będziesz wydawać pieniądze lekką ręką, co może się źle skończyć. To nieodpowiedni rok na poważne inwestycje finansowe. Czeka Cię dużo szczęścia w życiu osobistym. Siła Wenus zacznie na Ciebie oddziaływać już wiosną 2020 roku.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: