Horoskop noworoczny na 2020 rok [Lew, Panna, Waga, Skorpion]

Lada dzień przywitamy nowy rok. Czy w roku 2020 spełnią się Twoje marzenia? Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać? Dowiedz się tego, czytając horoskop noworoczny na 2020 rok!
Zobacz wideo

Lew - horoskop noworoczny na 2020 rok

Poczujesz, że na obecnym stanowisku się nie rozwijasz, a wynagrodzenie Cię nie satysfakcjonuje, dlatego zaczniesz zabiegać o awans. Jeżeli Ci się nie uda, podejmiesz współpracę z nową firmą. Sporo zmian czeka Cię także w życiu osobistym - zakończysz kilka znajomości, ale nawiążesz też kilka nowych. Na horyzoncie pojawi się szansa na miłość, jednak Wenus będzie Ci sprzyjać dopiero jesienią.

Panna - horoskop noworoczny na 2020 rok

Jeżeli wykażesz się wytrwałością, zostaniesz wynagrodzony. W życiu zawodowym osiągniesz sukces, o jakim inni mogą tylko pomarzyć, ale jedynie jeśli zainwestujesz w swój rozwój i nauczysz się czegoś nowego. W życiu uczuciowym spokojnie. Panny, które mają już partnera, będą wiodły satysfakcjonujące życie w parze, a Panny poszukujące spotkają kogoś, kto będzie wart czasu, uwagi i zaangażowania.

Waga - horoskop noworoczny na 2020 rok

Czeka Cię dobra passa w życiu zawodowym! Oczekuj pochwał, podwyżki, a nawet awansu. Twoje pomysły spodobają się zarówno przełożonym, jak i klientom. Uważaj jednak na zazdrosnych współpracowników, którzy mogą chcieć podłożyć Ci nogę. Wiosna przyniesie nowe rozdanie w życiu osobistym. Najwyższy czas zapomnieć o przeszłości i pójść do przodu. Jeżeli okażesz nieco wyrozumiałości, naprawisz swój związek lub - jeśli wciąż nie masz drugiej połowy - rozpoczniesz nową, satysfakcjonującą znajomość.

Skorpion - horoskop noworoczny na 2020 rok

W 2020 roku będziesz musiał się sporo nauczyć. Zdobywanie nowych umiejętności będzie wymagało poświęceń, ale zwróci się z nawiązką. Twój przełożony doceni Twoją determinację i nagrodzi Cię za nią. W miłości czeka Cię dużo szczęścia. Planety będą sprzyjać porządkowaniu starych relacji i nawiązywaniu nowych interesujących znajomości. Na przełomie wiosny i lata poznasz kogoś, kto może odmienić Twoje życie.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl