Boże Narodzenie 2019 - życzenia świąteczne i bożonarodzeniowe. Wesołych Świąt!

Święta Bożego Narodzenia to czas, w którym tradycyjnie przychodzi moment na składanie życzeń. Warto pamiętać w tym dniu także o naszych znajomych z pracy, szkoły czy uczelni i wysłać im ładne świąteczne życzenia.
Zobacz wideo

W ostatnim czasie zmienił się jedynie sposób składania życzeń, które w dużej mierze wysyłamy poprzez SMS czy portale społecznościowe. Chociaż ta forma jest mniej bezpośrednia, to na pewno otrzymanie takich życzeń bożonarodzeniowych ucieszy każdego adresata.

Życzenia bożonarodzeniowe - przykłady wierszyków i życzeń świątecznych

Z okazji świąt Bożego Narodzenia życzę Ci dużo spokoju, radości, spełnienia marzeń, miłości i błogosławieństwa Bożego. Niech nadchodzący Nowy Rok przyniesie Ci jak najwięcej sukcesów i spełnionych marzeń. Wesołych Świąt!

*************************************

Wraz ze świętami Bożego Narodzenia pragnę złożyć Ci najserdeczniejsze życzenia pokoju, radości i miłości w tym szczególnym czasie oraz w nowym 2020 roku.

*************************************

W te święta magiczne, ślę życzenia liczne:

zdrowia, szczęścia i miłości, spełnienia marzeń oraz dużo radości.

Olbrzymich prezentów, nowych talentów oraz wszystkiego dobrego w 2020 roku!

*************************************

Wspaniałych świąt Narodzenia Pańskiego spędzonych w rodzinnej atmosferze, samych radosnych chwil w nadchodzącym nowym roku oraz świetnej zabawy sylwestrowej do białego rana.

*************************************

W Boże Narodzenie pragnę Ci życzyć: spełnienia marzeń, chwil pełnych radości, rodzinnej atmosfery i sukcesów w nowym roku. Wesołych świąt!

*************************************

Dużo zdrowia i radości,

Niech w twym domu miłość gości,

I prezentów trzy skrzynki,

Pięknej, zielonej choinki,

By te święta smak i urok miały,

Bo taki nas czekać będzie rok cały!

Więcej o: