Warszawa. Awaria na Wisłostradzie. Wjazd na most Poniatowskiego awaryjnie zamknięty [utrudnienia w ruchu]

Warszawski Zarząd Dróg Miejskich podjął decyzję o awaryjnym zamknięciu wjazdu z Wisłostrady na most Poniatowskiego. Drogowcy odkryli pod jezdnią "pustkę" która może grozić zapadnięciem nawierzchni.

Warszawscy drogowcy zadecydowali dziś rano, że należy zamknąć wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego. Na miejscu, w którym okryto pustą przestrzeń pod nawierzchnią jezdni, trwają prace. Nie wiadomo jednak, jak długo potrwają. Usterkę znaleziono podczas prac związanych z modernizacją odwodnienia remontowanego ceglanego wiaduktu.

>>> Polskie przejścia dla pieszych są śmiertelnie niebezpieczne

Zobacz wideo

Warszawa: Liczne utrudnienia w ruchu. ZDM określa czas potrzebny na naprawę

W związku z decyzją Zarządu Dróg Miejskich w Warszawie, niemożliwy jest wjazd z Wisłostrady na most Poniatowskiego (zarówno od strony Wilanowa, jak i od strony Żoliborza). Utrzymany został zjazd z mostu dla jadących od strony centrum. Zjazd w kierunku Wilanowa odbywa się za pomocą tymczasowego łącznika. Zmiany w organizacji ruchu powodują, że w pobliżu mostu Poniatowskiego tworzą się korki.

Awaria na Wisłostradzie - na miejscu tworzą się korkiAwaria na Wisłostradzie - na miejscu tworzą się korki Google Maps

"Po zamknięciu jezdni przystępujemy do oszacowania zakresu niezbędnych prac naprawczych. Pozwoli to ocenić czas niezbędny na naprawę uszkodzenia i przywrócenie ruchu" - informuje ZDM

Więcej o: