Horoskop dzienny dla wszystkich znaków - piątek 6 grudnia 2019

Dla kogo Mikołajki będą spokojnym dniem, a kto będzie się musiał mierzyć z przeciwnościami losu? Sprawdź horoskop dla wszystkich znaków na piątek 6 grudnia.

Horoskop dzienny - Baran

Barany będą musiały przygotować się na obronę swojego zdania lub pomysłów zarówno w pracy, jak i w domu. Warto dziś zachować elastyczność w tej kwestii - kompromis będzie najlepszym rozwiązaniem. Dzięki temu każdy powinien być zadowolony.

Horoskop dzienny - Byk

Byki chętnie i z dużym zaangażowaniem rozpoczną nowe zadania lub wpadną na świetny pomysł, który pozwoli im się rozwijać w przyszłości. Będziecie też jednak bardzo wrażliwi na krytykę - zamiast się obrażać, sprawdźcie czy nie pomoże ona wam w realizacji celów.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś usilnie przekonywane do zmiany swoich planów. Jeśli dotyczą one rozrywek lub weekendowych zabaw, to warto je rozważyć. Odradzamy jednak zmianę planów dotyczących zawodu lub finansów.

Horoskop dzienny - Rak

Raki powinny dziś działać swoim tempem. Nawet jeśli jest dość wolne, to nie powinniście ulegać presji i naciskom. Spokój sprawi, że wykonacie wszystkie swoje zadania w terminie i na wyższym poziomie, niż oczekuje od tego szef.

Horoskop dzienny - Lew

Lwy mogą pogratulować sobie rewelacyjnej pracy i zaangażowania w tym tygodniu. Dobra energia nie opuści was także w weekend, który zapowiada się bardzo interesująco.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą musiały dziś liczyć na siebie - zarówno w pracy, jak i w domu. Chociaż będzie to skutkować dużym zmęczeniem, to ze wszystkim sobie poradzicie. A w niedługiej przyszłości zostaniecie za to docenieni.

Horoskop dzienny - Waga

Mimo początkowych problemów Wagi zachowają dziś wyjątkową równowagę i opanowanie. Pewność siebie przyda wam się zwłaszcza w pracy. Tam odniesiecie dziś imponujący sukces.

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony skupią się w piątek przede wszystkim na sobie - uczucia innych nie będą miały dziś dla was większego znaczenia. W tej sprawie lepiej uważać, ponieważ możecie zrazić do siebie swoich przyjaciół.

Horoskop dzienny - Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca będą dziś nieufne wobec otoczenia. Ostatnio mieliście powody, żeby tak postrzegać świat, ale w najbliższym czasie to się zmieni. Nie warto być podejrzliwym zwłaszcza wobec swoich najbliższych - ktoś może poczuć się urażony.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś wyjątkowo pokojowo nastawione do świata i ludzi. Warto wykorzystać ten dzień na to, by pogodzić się i zażegnać konflikty.

Horoskop dzienny - Wodnik

Dziś czekają cię drobne niepowodzenia, jednak nie powinniście się załamywać. Wszystko za jakiś czas wróci do normy, więc nie warto stresować się na wyrost.

Horoskop dzienny - Ryby

Dziś Ryby będą wyjątkowo zdeterminowane, by o czasie zakończyć wszystkie zadania. W większości uda się wam to bez większego wysiłku. W weekend koniecznie zaplanujcie odpoczynek przy książce lub serialu.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl.

Więcej o: