Horoskop dzienny - czwartek 5 grudnia. Jaki los Cię dziś czeka?

Czy dzisiejszy dzień będzie dla Ciebie pomyślny? Czego możesz się spodziewać w życiu zawodowym i uczuciowym? Sprawdź, czytając nasz horoskop dzienny!
Zobacz wideo

Horoskop dzienny - Baran

Obowiązki zawodowe będą miały dla Ciebie drugorzędne znaczenie. Spotkania ze znajomymi i rozmowy ze znajomymi z pracy będą dziś sprawą priorytetową. Uważaj, żeby nie narazić się szefowi!

Horoskop dzienny - Byk

Dobry humor i energia nie będą Cię dziś opuszczać. Optymizm i uśmiech przysporzą Bykom nowych znajomych i popleczników w życiu zawodowym.

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Zimowa aura sprawi, że będziesz senny i rozkojarzony. Łatwo będzie Ci o czymś zapomnieć, dlatego sprawdzaj dwa razy, czy nie zostawiłeś gdzieś portfela lub kluczy.

Horoskop dzienny - Rak

To będzie udany dzień. Obowiązków będzie niewiele, a przyjemności całkiem sporo. Będziesz mieć okazję, żeby naprawdę się rozluźnić i zrelaksować. 

Horoskop dzienny - Lew

Szybko uporasz się dziś z pracą i domowymi sprawami, aby móc zająć się przyjemnościami. Możliwa niezapowiedziana wizyta rodziny lub przyjaciela.

Horoskop dzienny - Panna

Będziesz dziś wyjątkowo towarzyski. Rozmowy i spotkania z ludźmi będą sprawiać Ci dużo przyjemności. Niewykluczone, że któreś z nich zaowocuje interesującym projektem.

Horoskop dzienny - Waga

Będziesz spokojny, ale i bardzo wrażliwy. Słowa innych ludzi będziesz brać sobie do serca. Niewykluczone, że ktoś Cię zrani. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Dziś w 100 procentach poświęcisz się pracy. Zrozumiesz, że masz sporo zaległości, które trzeba nadrobić przed końcem roku.

Horoskop dzienny - Strzelec

Będziesz czuć niepokój i zdenerwowanie, których przyczyny trudno będzie Ci ustalić. Zwolnij i zastanów się, co tak naprawdę leży Ci na sercu.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Będziesz mieć potrzebę bycia w ruchu. To dobry dzień na wizytę na siłowni, spacer lub przejażdżkę rowerem. Pamiętaj jednak o odpowiednich ubraniach.

Horoskop dzienny - Wodnik

Przeziębienie czyha, żeby Cię dopaść! Dbaj o zdrowie, ubieraj się odpowiednio i nie szarżuj, bo zimowy chłód rozłoży Cię na łopatki. 

Horoskop dzienny - Ryby

Zajmiesz się zaległościami z zeszłego tygodnia. Ku zdziwieniu Ciebie samego, poradzisz sobie z nimi bez większych problemów. 

Więcej o: