Horoskop miesięczny - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jaki będzie grudzień 2019?

Jak potoczy się najbliższy miesiąc? Czy grudzień 2019 będzie dla Ciebie pomyślny? Sprawdź, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach, czytając horoskop miesięczny na grudzień.
Zobacz wideo

Horoskop miesięczny na grudzień - Strzelec

To będzie raczej spokojny miesiąc, w którym skupisz się na kończeniu tego, co rozpoczęte. Dzięki temu stworzysz sobie przestrzeń do rozpoczęcia nowych projektów w przyszłym roku. W grudniu istotna będzie dla Ciebie rodzina. Najwięcej energii i czasu poświęcisz na aktywności związane z Twoimi bliskimi. 

Horoskop miesięczny na grudzień - Koziorożec

W ciągu ostatniego miesiąca 2019 roku nie będzie brakowało Ci energii. Problemy, które od dłuższego czasu leżały Ci na sercu, uda się w końcu rozwiązać.  Otrzymasz także sporo interesujących propozycji. Zastanów się, które z nich pasują do Twoich planów i postanowień na następny rok.

Horoskop miesięczny na grudzień - Wodnik

Grudzień będzie dla Ciebie miesiącem lenistwa. Zakupy, przygotowania do Bożego Narodzenia i sylwestrowe szaleństwo nie będą Cię interesować. Zamiast tego postawisz na relaks i odprężenie. Zaszyjesz się w domu i skupisz się na swoim życiu wewnętrznym.

Horoskop miesięczny na grudzień - Ryby

W tym miesiącu będziesz cierpieć na niedobór czasu. Kupowanie prezentów, przygotowania do Wigilii, a potem do Sylwestra będą spędzać Ci sen z powiek. W domu może zrobić się nerwowo, bo będziesz czuć, że Twoi bliscy nie pomagają Ci tak, jakbyś chciał. Nie stawiaj więc sobie niemożliwych do spełnienia zadań. Koniec roku to także czas na odpoczynek, nie tylko na pracę.

Więcej wróżb znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: