Horoskop miesięczny na grudzień - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy grudzień będzie udany?

Czy ostatni miesiąc tego roku będzie dla Ciebie pomyślny? Jak zakończy się rok 2019? Przeczytaj horoskop miesięczny na grudzień i sprawdź, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach.
Zobacz wideo

Horoskop miesięczny na grudzień - Lew 

Grudzień 2019 będzie sprzyjał porządkom w Lwiej jaskini. Warto, abyś zajął się otaczającą Cię przestrzenią, wyrzucił rzeczy, których nie potrzebujesz i zrobił miejsce na nowe! To także dobry czas na to, aby zająć się zaległościami. W 2020 rok wkroczysz z optymizmem i nadzieją na lepsze. 

Horoskop miesięczny na grudzień - Panna

W grudniu nie oczekuj zbyt wiele nowości. Ten miesiąc poświęcisz sprawom, które zajmują Cię już od dłuższego czasu. Będziesz spokojnie realizować swój plan i punkt po punkcie zamykać pewne zadania. Dzięki temu uporządkujesz swój kalendarz i znajdziesz w nim czas na nowe zajęcia, które pozwolą Ci się rozwinąć. 

Horoskop miesięczny na grudzień - Waga

To będzie bardzo ważny miesiąc w Twoim życiu. Od tego, jakie decyzje podejmiesz w grudniu, może zależeć to, jak potoczy się kolejny rok Twojego życia. Droga Wago, bądź rozważna!  Podejmowanie istotnych decyzji pod wpływem emocji może skończyć się źle. 

Horoskop miesięczny na grudzień - Skorpion

W tym miesiącu będziesz świętować niejeden sukces! Powiedzie Ci się w pracy i w życiu uczuciowym, a nawet w finansach. Pewne sprawy domkną się jednak dopiero na początku przyszłego roku. Nie popędzaj ich, niech wszystko dzieje się w swoim tempie. Cierpliwość będzie popłacać. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: