Horoskop na grudzień - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Jak zakończy się 2019 rok?

Czy ostatni miesiąc tego roku będzie dla Ciebie łaskawy? Jakie będzie zbliżające się Boże Narodzenie, a jaki Sylwester? Przeczytaj horoskop miesięczny na grudzień i dowiedz się więcej!
Zobacz wideo

Poniższy horoskop miesięczny podpowie Ci, jakie będą kolejne cztery miesiące i w których sferach życia możesz spodziewać się radości, a w których pecha.

Horoskop miesięczny na grudzień - Baran

Zimowa aura sprawi, że staniesz się domatorem. Ciepły kocyk i książki będą Ci bliższe niż imprezy i wypady za miasto. Czas spędzony w domowym zaciszu pozwoli Ci nabrać dystansu zarówno do spraw osobistych, jak i zawodowych. Będziesz mieć także okazję, aby zastanowić się nad noworocznymi postanowieniami. 

Horoskop miesięczny na grudzień - Byk

Wpadniesz w przedświąteczny szał zakupów i włożysz mnóstwo energii w to, aby zbliżające się Boże Narodzenie było jak z filmów. Ta końcoworoczna gorączka zrobi dobrze Tobie i Twoim bliskim - przygotowania do kolejnych rodzinnych spotkań i imprez zbliżą Was do siebie. Nie zapominaj jednak o relaksie. Święta są także po to, aby poleżeć na kanapie, a nie tylko po to, aby całe dnie stać nad garami.

Horoskop miesięczny na grudzień - Bliźnięta 

Ty i Twoja rodzina nie dacie się wpędzić w przedświąteczną gorączkę, dzięki czemu ostatni miesiąc 2019 roku spędzisz w spokoju i naprawdę się zrelaksujesz. Zapragniesz jednak snuć ambitne plany na kolejną dekadę! Noś przy sobie notes i na bieżąco spisuj kolejne pomysły na to, co chcesz osiągnąć w kolejnych miesiącach i latach.

Horoskop miesięczny na grudzień - Rak

Koniec jednego roku i zbliżający się początek kolejnego będą napawać Cię optymizmem i dodadzą Ci skrzydeł. Rozprawisz się z dręczącymi Cię od dawna problemami, podziękujesz za współpracę tym, którzy okazali się fałszywymi przyjaciółmi, dzięki czemu w kolejną dekadę wejdziesz z lekkością i uśmiechem na ustach.

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: