Dominika Tajner - kim jest i czym się zajmuje była żona Michała Wiśniewskiego?

Dominika Tajner to celebrytka, której nazwisko coraz częściej pojawia się w mediach. Kim jest była żona Michała Wiśniewskiego?
Zobacz wideo

Dominika Tajner urodziła się 7 marca 1979 roku w Wiśle. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, gdzie studiowała na kierunkach: Turystka i Rekreacja oraz Odnowa Psychosomatyczna.

Kim jest i co robi Dominika Tajner?

Pracowała jako menadżer jednego z hoteli w Wiśle - tam też poznała Michała Wiśniewskiego, który został jej drugim mężem. Dominika z kolei została czwartą żoną piosenkarza - ślub pary odbył się w czerwcu 2012 roku. Dominika Tajner miała już wtedy syna Maksymiliana z poprzedniego małżeństwa z Juliuszem Idzikiem.

 

Po ślubie stała się agentką Michała Wiśniewskiego. Razem z nim pojawiała się na ściankach, wzięli też udział w programie "Story of my life". Rok potem piosenkarz ogłosił, że złożył pozew o rozwód i wyprowadził się od żony. Dominika miała się o tym dowiedzieć z mediów.

Dominika Tajner wystąpiła też w programach "Agent-Gwiazdy" oraz "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami". Kobieta jest córką byłego trenera polskich skoczków narciarskich oraz prezesa Polskiego Związku Narciarskiego Apoloniusza Tajnera.

Więcej o: