Horoskop dzienny - poniedziałek 25 listopada. Czy będzie sprzyjać Ci szczęście?

Czy los będzie Ci dziś sprzyjał? Co zapisano dla Ciebie w gwiazdach - podwyżkę, romans, kłopoty? Przeczytaj nasz horoskop dzienny i dowiedz się więcej!
Zobacz wideo

Horoskop dzienny - Baran

Będziesz sypać doskonałymi pomysłami jak z rękawa. Niektóre z nich mają szansę na to, aby stać się intratnym interesem. Zachowaj je więc dla siebie, bo ktoś może Ci je podkraść. 

Horoskop dzienny - Byk

To będzie ciężki i bardzo pracowity dzień. Nawet po powrocie z pracy do domu czeka Cię sporo obowiązków. I nikt nie będzie chciał Cię wyręczyć... Ciśnienie z pewnością Ci podskoczy. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta 

Tego dnia będzie brakować Ci energii. Jesienna aura, osłabienie, praca - to wszystko będzie Cię przygnębiać. Zadbaj więc o relaks i dawkę dobrego humoru. 

Horoskop dzienny - Rak

Będziesz pewny siebie, asertywny, a momentami nawet... pyskaty! Uważaj, na kogo podnosisz głos, bo możesz pożałować. 

Horoskop dzienny - Lew

Ten dzień będziesz chciał poświęcić rodzinie. Niestety! Praca i inne obowiązki nie pozwolą Ci na relaks na kanapie w towarzystwie najbliższych. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś wyjątkowo ciekawskie. Ploteczki zasłyszane na korytarzu okażą się bardzo interesujące... Ale lepiej nikomu ich nie powtarzaj. 

Horoskop dzienny - Waga

Dziś sprzyja Ci Wenus, bogini miłości! Wagi, które mają już partnerów, mogą liczyć na płomienny wieczór, a Wagi-singielki na flirt z interesującą osobą. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Będziesz dziś duszą towarzystwa. Być może nawet pod wpływem impulsu zaprosisz gromadę znajomych do swojego domu. Nawet pusta lodówka nie przeszkodzi Wam w dobrej zabawie. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Dziś czeka Cię prawdziwy kierat. Nie dość, że obowiązków będziesz mieć od groma, to szef będzie patrzył Ci na ręce... Niedobrze! 

Horoskop dzienny - Koziorożec

To będzie przyjemny dzień bez niepotrzebnych nerwów i napięć. Wszystko będzie szło po Twojej myśli. Ciesz się tym i korzystaj z wolnego czasu!

Horoskop dzienny - Wodnik

Będziesz dziś prawdziwym tytanem pracy. Czego się nie dotkniesz, zamienisz w złoto. Koledzy z pracy, a nawet przełożony, będą patrzyć z podziwem na Twoje wyniki. 

Horoskop dzienny - Ryby

Łatwo dziś będzie o konflikt... Napięcie wisi w powietrzu. Ignoruj zaczepki, bo jeśli zareagujesz zbyt ostro, możesz nabawić się wrogów. 

Więcej wróżb i horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: