Świąteczna trasa Coca-Coli 2019. Które miasta odwiedzą rozświetlone ciężarówki?

Świąteczne ciężarówki Coca-Coli znów ruszą w trasę po Polsce! Gdzie się zatrzymają? O tym zadecydują użytkownicy Facebooka.

Wielkie, czerwone ciężarówki Coca-Coli, które od lat kojarzą się z Bożym Narodzeniem, wyruszą w trasę po Polsce po raz szósty. Wciąż nie wiadomo jednak, gdzie się pojawią. Koncern pozostawił ten wybór w rękach użytkowników internetu, którzy mogą zagłosować na wybrane przez siebie miasto w social mediach.

>>> Sprytne "myki" z Coca-Colą w roli głównej

Zobacz wideo

Coca-Cola rusza w trasę po Polsce. Trwa pierwszy etap plebiscytu

Trwa pierwszy etap rywalizacji między miastami. Osoby, które chcą oddać głos na miasto, które powinny odwiedzić ciężarówki Coca-Coli, mogą wejść na Facebooka i pod postem dotyczącym konkursu napisać komentarz. Po znaku hashtag należy wpisać nazwę miasta bez polskich znaków, a więc np. #Lodz, #Krakow albo #Poznan.

Pierwszy etap potrwa do 1 grudnia. W jego wyniku wyłonione zostanie dziesięć miast (wygrają te wspomniane w komentarzach największą ilość razy), które wejdą do kolejnego etapu. Z nich internauci wybiorą trzy zwycięskie, do których przyjadą ciężarówki Coca-Coli.

Więcej o: