Matura próbna Operon 2019. Matematyka - odpowiedzi i arkusze próbnej matury

Do 22 listopada 2019 roku w polskich liceach i technikach przeprowadzona zostanie Ogólnopolska Próbna Matura z Operonem. Uczniowie przygotowujący się do majowej matury mogą w ten sposób sprawdzić swoją wiedzę i zobaczyć, nad czym jeszcze trzeba popracować.
Zobacz wideo

We środę 20 listopada uczniowie szkół ponadpodstawowych przystąpili do próbnej matury z matematyki. Arkusze do próbnego egzaminu przygotowane zostały przez wydawnictwo Operon. Odpowiedzi będą dostępne na stronie jeszcze tego samego dnia.

Próbna matura z matematyki 2019 - gdzie szukać arkuszy i odpowiedzi?

Arkusze z odpowiedziami do próbnej matury 2019/2020 z matematyki na poziomie podstawowym zostaną opublikowane na stronie Operon około godziny 13:00. Poziom rozszerzony będzie pisany przez uczniów w godzinach popołudniowych. Z tego powodu arkusze z odpowiedziami udostępnione zostaną o godzinie 18:00. Wszystkie arkusze oraz odpowiedzi z próbnej matury będą publikowane na stronie operon.pl.

W czwartek 21 listopada odbędzie się próbna matura z języka obcego. Właściwy egzamin dojrzałości, do którego podejdą uczniowie ostatnich klas liceów i techników, zaplanowany został przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w dniach od 4 do 21 maja 2020 roku.

Więcej o: