Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Jaki los czeka Cię w tym tygodniu?

Czy najbliższe dni będą dla Ciebie pomyślne? W jakich sprawach czeka Cię szczeście, a gdzie go zabraknie? Dowiedz się tego z horoskopu tygodniowego na Gazeta.pl.
Zobacz wideo

Poniższe wróżby to podpowiedź dotycząca najbliższego tygodnia. Dowiesz się z nich, jaki los czeka Cię w sferze zawodowej, uczuciowej i finansowej.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

To będzie spokojny, udany tydzień. Nie czekają Cię żadne kłótnie czy nieprzewidziane problemy. Będziesz mieć sporo czasu dla siebie i swoich bliskich, a dobry humor nie będzie Cię opuszczał. Nadarzy Ci się także okazja na nawiązanie nowej znajomości, która może okazać się bardzo istotna. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Przed Tobą tydzień ciężkiej pracy, jednak determinacja i ambicje pomogą Ci przejść przez ten trudny czas obronną ręką. Pamiętaj jednak, aby kontrolować stres i znaleźć czas na regenerację sił. Pamiętaj także, aby otwarcie powiedzieć bliskim, jak się czujesz i dlaczego nie masz dla nich czasu - w innym wypadku mogą mieć do Ciebie pretensje.

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W kolejnych dniach będziesz duszą towarzystwa brylującą wśród znajomych. Dobry humor i pewność siebie pomogą Ci zjednywać sobie ludzi. Warto zadbać przede wszystkim o względy kolegów z pracy, którzy już wkrótce mogą być Ci potrzebni. Uważaj jednak na finanse, bo z łatwością możesz stracić sporą ilość pieniędzy.

Horoskop tygodniowy - Ryby

W ciągu kilku kolejnych dni będziesz musiał zmagać się z kimś, kto będzie wymagał od Ciebie zbyt dużo. Nie daj wejść sobie na głowę i jasno stawiaj granice. Pamiętaj także o zdrowiu! Jesienne deszcze, chłód i zakatarzeni współpracownicy będą sprzyjać przeziębieniom i grypie.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl