Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy nadchodzące dni będą szcześliwe?

Jaki los czeka Cię w najbliższych dniach? Czy gwiazdy będą Ci sprzyjać? Dowiesz się tego z horoskopu tygodniowego na Gazeta.pl!

Poniższe horoskopy to krótkie wróżby na najbliższe siedem dni, z których dowiesz się, w jakich sferach życia będzie Ci się wiodło, a w których lepiej mieć się na baczności.

Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy - Lew 

Szczęście będzie Ci sprzyjać, a humor dopisywać. Najbliższe kilka dni spędzisz w biegu, ale wykonywane przez Ciebie zadania dadzą Ci dużo satysfakcji. W pracy wyjdziesz na prostą, a dręczące Cię problemy odejdą w niepamięć. Będziesz mieć także sporo szczęścia w finansach.

Horoskop tygodniowy - Panna

Na horyzoncie widać zbliżający się konflikt! Twoja ambicja i nieustępliwość mogą przysporzyć Ci wrogów. Uważaj na kolegów z pracy, którym nie podobają się Twoje pomysły, bo mogą próbować podstawić Ci nogę. W życiu rodzinnym również może być wybuchowo. Jeśli chcesz uniknąć kłótni, ugryź się w język.

Horoskop tygodniowy - Waga

Najbliższe dni będą obfitować w moc towarzyskich atrakcji. Dostaniesz kilka zaproszeń na ciekawe wydarzenia i poznasz tam kogoś interesującego. Samotne Wagi mają szansę na romans, a te które mają już parę - na pełen emocji weekend we dwoje.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W tym tygodniu postawisz na relaks i spokój. To dobry pomysł - po ostatnich dniach gorączkowej bieganiny przyda Ci się trochę wyciszenia. Najbliższe dni będą sprzyjać także aktywności fizycznej. Zapisz się na siłownię, zacznij biegać, idź na basen - to poprawi Twoje samopoczucie.

Więcej horoskopów znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: