Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Sprawdź, jaki los Cię czeka!

Czy najbliższy tydzień będzie dla Ciebie szczęśliwy? Twoj los został zapisany w gwiazdach. Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy i dowiedz się, co Cię czeka.

Horoskop tygodniowy na portalu Gazeta.pl podpowie Ci, w których aspektach życia będziesz cieszył się powodzeniem, a jakie sprawy mogą stać się pasmem porażek. 

Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy - Baran

W najbliższych dniach będzie wiele się działo. Czeka Cię nagła zmiana planów, która finalnie wyjdzie Ci na dobre, z kolei w pracy szykują się istotne rozmowy na temat Twojej pozycji w firmie. Samotne Barany będą miały szansę na to, aby poznać kogoś interesującego, a te zajęte wzbudzą w swoich partnerach zazdrość. 

Horoskop tygodniowy - Byk

Najbliższe dni poświęcisz rodzinie i bliskim. Spotkasz się z krewnymi, których dawno nie widziałeś, ale być może reaktywujesz także starą znajomość, na której kiedyś bardzo Ci zależało. Wszystko to sprawi, że będzie Ci dopisywać doskonały humor. Uważaj jednak na zdrowie - jesienna pogoda sprawia, że nie trudno o przeziębienie. 

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

W tym tygodniu skupisz się na nadrabianiu zaległości. To dobry czas, żeby pójść do urzędu, przejrzeć rachunki i zastanowić się nad swoim budżetem. Kiedy uporasz się z domowymi obowiązkami, znajdziesz czas na relaks. Pamiętaj jednak, żeby poświęcić trochę czasu rodzinie, która Cię potrzebuje.

Horoskop tygodniowy - Rak

Najważniejszym tematem tego tygodnia będzie dla Ciebie praca. Nie zabraknie Ci błyskotliwych pomysłów, energii i chęci pomocy kolegom z pracy, dzięki czemu Twój przełożony spojrzy na Ciebie życzliwszym okiem. To dobry czas na rozmowy o podwyżkach, awansach i premiach. Uważaj jednak na zazdrośników! Komuś z Twojego bliskiego otoczenia może przeszkadzać Twój sukces.

Więcej horoskopów i wróżb znajdziesz na: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: