Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czy ten tydzień będzie szczęśliwy?

Czy najbliższe dni będą dla Ciebie szczęśliwe? Jaką przyszłość zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Dowiedz się tego z horoskopu tygodniowego!

Horoskop tygodniowy to krótka wróżba, która podpowie Ci, na co warto zwrócić uwagę w tym tygodniu, aby ustrzec się nieszczęść i czerpać garściami z tego, co ofiaruje Ci los.

Horoskop tygodniowy - Strzelec

Szczęście będzie Ci sprzyjać! Odświeżysz stare znajomości, ale poznasz też nowych ludzi, którzy wniosą do Twojego życia sporo pozytywnej energii. Uważaj jednak na zdrowie - o kontuzję nie będzie trudno. Wszelkie prace związane z intensywnym wysiłkiem fizycznym warto przełożyć na późniejszy termin. 

Horoskop tygodniowy - Koziorożec

Jesienne pogoda wprawi Cię w sentymentalny nastrój. Będziesz wspominać dawne czasy i tęsknić za tym, co już było. Uważaj jednak, bo nadmiar wspomnień może doprowadzić Cię do głębokiego smutku. Skup się na tym, co pozytywne i nie rozpamiętuj porażek i win.

Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy - Wodnik

W tym tygodniu możesz liczyć na życzliwość innych osób. Szef, koledzy z pracy, rodzina i znajomi - wszyscy spojrzą na Ciebie przychylnym okiem. To dobry czas na to, aby poprosić kogoś o pomoc lub ubiegać się o awans. Pamiętaj jednak, aby nie wykorzystywać dobrego serca innych ludzi, bo karma szybko wraca. 

Horoskop tygodniowy - Ryby

To będzie tydzień pełen wyzwań. Czeka Cię sporo pracy, co będzie powodować napięcia między Tobą, a Twoimi współpracownikami. W domu także będziesz musiał zmierzyć się z niespodziewanymi problemami, które wywrócą Twoje plany do góry nogami. Nie bój się prosić o pomoc i pamiętaj, że nie jesteś w stanie zadowolić wszystkich wokół. 

Więcej o: