Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Czy najbliższy tydzień będzie obwitował w sukcesy czy w porażki? Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach? Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj horoskop tygodniowy, który odpowie Ci na te pytania.

Horoskop tygodniowy to krótka wróżba, dzięki której dowiesz się, w jakich aspektach życia będzie Ci się wiodło, a które będą źródłem nieszczęść.

Horoskop tygodniowy - Lew

Jesienna pogoda tylko czyha na Twoje zdrowie! Zadbaj o siebie, bo w innym wypadku spędzisz kolejne dni zawinięty w kołdrę, z paczką chusteczek i syropem na kaszel przy łóżku. To nie czas na nadmierny wysiłek i stres. Znajdź czas na relaks i odpoczynek, a także aktywność fizyczną. 

Horoskop tygodniowy - Panna

Los będzie stawiał przed Tobą wiele szans na zmianę, ale nie wszystkie z nich będziesz w stanie docenić. Najbliższe dni warto przeznaczyć na refleksję nad samym sobą. Zastanów się, czego naprawdę chcesz i w jaki sposób możesz to osiągnąć. Jeżeli odpowiesz sobie na te pytania, będziesz wiedział, z których ofert warto korzystać, a które lepiej odrzucić. 

Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy - Waga

Przed Tobą czas pełen emocji! Uporządkowane, stabilne życie zacznie Cię nudzić, dlatego z powodzeniem zaczniesz rozglądać się za odrobiną adrenaliny. Wagi, które wciąż szukają drugiej połowy, będą miały szansę na romans, a te, które mają już rodzinę zagustują w sportach ekstremalnych i innych niecodziennych pasjach.

Horoskop tygodniowy - Skorpion

Nowe znajomości i interesy - to główne tematy, które będą zaprzątać Ci głowę w tym tygodniu. Czeka Cię wiele spotkań, również tych biznesowych, w czasie których poznasz wiele interesujących osób. Niektóre z nich pomogą Ci odmienić Twoją karierę na lepsze. Nie wyrzucaj żadnej z wizytówek, które otrzymasz.

Więcej o: