Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy los będzie Ci sprzyjał?

Czy najbliższe dni będą dla Ciebie szczęśliwe? Co mówią gwiazdy o Twoim życiu uczuciowym, zawodowym i zdrowotnym? Dowiedz się więcej z naszego horoskopu tygodniowego!
Zobacz wideo

Poniższy horoskop tygodniowy stanowi podpowiedź dotyczącą tego, w których aspektach życia będzie Ci się wiodło, a w których będzie nieco pod górkę. 

Horoskop tygodniowy - Lew

To będzie dobry tydzień dla Lwów. Szczęście będzie Ci sprzyjać, a Ty sam uwierzysz, że stać Cię na wiele. Udowodnisz to także innym - swoim kolegom z pracy, przełożonym, a nawet rodzinie. Nuda i samotność na pewno nie będą Ci doskwierać. Nadchodzi czas różnorodnych spotkań, szkoleń i treningów, podczas których będziesz duszą towarzystwa.

Horoskop tygodniowy - Panna

Szczęśliwe zbiegi okoliczności sprawią, że wszystko ułoży się tak, jak chcesz. Dzięki temu poczujesz się pewniej i zaczniesz sięgać wyżej. Warto snuć ambitne plany, bo gwiazdy będą sprzyjać ich realizacji. Los będzie sprzyjał awansom, inwestycjom i podejmowaniu ryzyka. W miłości bez zmian.

Horoskop tygodniowy - Waga

Odkryjesz, że masz spore zaległości - w nauce, pracy, w życiu towarzyskim. Niezadowolenie z tego stanu rzeczy sprawi, że będziesz wytężał wszystkie siły, aby poczynić znaczne postępy. Warto myśleć ambitnie, ale pamiętaj, że doba ma tylko 24 godziny. Warto znaleźć czas także na regenerację. 

Horoskop tygodniowy - Skorpion

W ciągu najbliższych dni będziesz czuł, że rozpiera Cię twórcza i towarzyska energia. Będziesz poświęcał się artystycznym zainteresowaniom i wypełniał swój kalendarz po brzegi, chcąc spotkać się z przyjaciółmi, rodziną i starymi znajomymi. Wenus będzie sprzyjać miłości! Na horyzoncie pojawi się szansa na nową, ekscytującą znajomość. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: