Boże Narodzenie 2019. Wierszyki i życzenia na święta, śmieszne życzenia świąteczne

Boże Narodzenie to obok Wielkanocy najważniejsze święto dla katolików. Dzień ten przypada zawsze 25 grudnia, dzień wcześniej obchodzona jest także Wigilia, a dzień później - drugi dzień świąt. Jakie życzenia wysłać swoim bliskim z okazji Bożego Narodzenia?
Zobacz wideo

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, w którym szczególnie ważne jest spędzenie czasu ze swoimi bliskimi znajomymi i rodziną. Z okazji tego święta wręczamy sobie nie tylko prezenty, ale również wysyłamy wierszyki lub życzenia w formie kartek świątecznych czy SMS-ów. Poniżej przedstawiamy nasze propozycje życzeń na święta.

Wierszyki i życzenia na święta Bożego Narodzenia 2019

Z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz na cały nadchodzący Nowy Rok życzymy dużo radości, miłości, szczęścia rodzinnego, sukcesów, spokoju oraz spełniania marzeń. Z świątecznymi pozdrowieniami ...

*************

Świąt spokojnych i radosnych, dużo śniegu, trochę mrozu,
pełnego prezentów świętego Mikołaja powozu,
a poza tym dużo zdrowia, szczęścia i radości
oraz w Nowym Roku dużo przyjaźni i miłości.

*************

Przesyłam życzenia zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Oby ten czas spędzony w gronie najbliższych wypełnił Twoje serce spokojem i radością. Życzę Ci dużo szczęścia i sukcesów w nadchodzącym Roku!

*************

Życzę Ci dużo prezentów,
licznych do ożenku pretendentów!
A na każdym kroku
szczęścia w Nowym Roku!

*************

Czekając na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok pożegnajmy minione miesiące i pełni nadziei spójrzmy w przyszłość. Chcemy Wam życzyć niezapomnianych świąt spędzonych w pokoju i wzajemnej bliskości. Składamy także serdeczne życzenia: zdrowia, pogody ducha, spełnienia wszystkich marzeń, zawodowej satysfakcji i wielu sukcesów!

Więcej o: