Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Co zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Horoskop. Czy najbliższy tydzień będzie dla Ciebie szczęśliwy? Czy będzie Ci się wiodło w sprawach sercowych, zawodowych i zdrowotnych? Przeczytaj nasz horoskop tygodniowy i dowiedz się więcej!
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy to podpowiedź na temat Twojego losu w ciągu najbliższych kilku dni. Ta krótka wróżba pomoże Ci zrozumieć, w jakich aspektach życia czeka Cię powodzenie, a w jakich lepiej jest uważać...

Horoskop tygodniowy - Baran

W tym tygodniu będziesz zajęty swoimi sprawami. Nie będziesz miał ochoty, czasu ani serca do tego, aby wysłuchiwać problemów innych ludzi. Najbliższe kilka dni poświęć swojemu zdrowiu i samopoczuciu. Inwestowanie w dobry nastrój i kontrolowanie swojego stanu zdrowia z pewnością Ci się opłaci.

Horoskop tygodniowy - Byk

Ten tydzień będzie obfitował w spotkania z krewnymi i znajomymi, nawet jeśli miałeś inne plany. Wiele osób będzie chciało, abyś zabawił ich swoim humorem, coś im doradził lub w jakiś sposób pomógł. Będziesz musiał znaleźć w sobie sporo cierpliwości, ale dobroć, którą okażesz innym, niedługo do Ciebie wróci.

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta

Najbliższe dni poświęć na relaks! Pozwól sobie na odrobinę swobody i luzu, nie bierz też wszystkiego do siebie. To dobry czas, aby realizować swoje marzenia i plany, nawet te, które mogą wydawać się zbyt szalone. Warto jednak rozejrzeć się za towarzyszem, który będzie wspierał Twoje zamierzenia.

Horoskop tygodniowy - Rak

To będzie intensywny okres w Twoim życiu. W pracy szykują się zmiany i sporo nowych obowiązków, ale także... większe pieniądze. Zadbaj o to, aby nie zabrakło Ci motywacji. Szukaj podpory w przyjaciołach i rodzinie, a jeśli poczujesz się niepewnie, nie wstydź się poprosić ich o pomoc. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: