Karambol na S8 pod Warszawą. W Głuchach zderzyło się sześć samochodów

Na trasie S8 w miejscowości Głuchy doszło do karambolu z udziałem sześciu samochodów osobowych. Nie ma informacji o rannych, ale ruch w kierunku Warszawy jest znacznie utrudniony.
Zobacz wideo

Do zdarzenia doszło na 498. kilometrze trasy S8, na odcinku Wyszków-Warszawa. Przed godziną 12 w miejscowości Głuchy na jezdni w kierunku stolicy zderzyło się sześć samochodów osobowych. Ze względu na trwającą w tym miejscu akcję służb zamknięte zostały dwa pasy w kierunku Warszawy. Ruch odbywa się pasem awaryjnym. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przewiduje, że utrudnienia na S8 mogą potrwać do godziny 15. Nie ma oficjalnych informacji o rannych.

Karambol na S1 w Sosnowcu. Ranne zostały trzy osoby

To już drugi karambol, o którym dziś informujemy. Podobny wypadek miał miejsce na trasie S1 w Sosnowcu, gdzie również zderzyło się sześć samochodów. Niestety, zdarzenie w województwie śląskim miało bardziej dramatyczny przebieg. Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, bo ranne zostały trzy osoby. Jedna z nich wypadła przez przednią szybę pojazdu, a dwie zostały zakleszczone w samochodach. Poszkodowani zostali przetransportowani do szpitala. 

Więcej o: