Kielce. Wysadzili bankomat, ale nie ukradli pieniędzy - szuka ich policja

Nieznani sprawcy wysadzili bankomat znajdujący się przy jednym z marketów w Kielcach. Policja apeluje o pomoc w ujęciu przestępców.
Zobacz wideo

Jak podaje Onet około godziny 2 w nocy funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Kielcach otrzymali zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia. Jak się okazało nieznani dotąd sprawcy wysadzili bankomat, który znajdował się przy ulicy Jeziorańskiego w Kielcach.

Kielce. Nieznani sprawcy wysadzili bankomat - szuka ich policja

Oficer prasowy KMP w Kielcach sierż. szt. Karol Macek poinformował, że w wyniku wybuchu wyłamana została przednia ściana bankomatu. - Wnętrze urządzenia było osmolone, co oznacza, że prawdopodobnie zostały do tego celu użyte środki chemiczne. Co ważne, sprawcy nie ukradli pieniędzy. Kasety były nienaruszone - dodał funkcjonariusz.

Policjanci zabezpieczyli zapisy z kamer monitoringu i szukają sprawców nieudanego napadu na bankomat. Funkcjonariusze proszą osoby, które mają informacje na temat tego zdarzenia lub sprawców, o kontakt z policją pod numerem telefonu 041 349 30 10 lub wysyłając wiadomość na adres kielce.kmp@ki.policja.gov.pl.

Więcej o: