Horoskop na październik - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Sprawdź, co przyniesie Ci los!

Czy październik będzie dla Ciebie dobrym miesiącem? Dowiedz się tego, czytając krótki horoskop na najbliższe cztery tygodnie.
Zobacz wideo

Horoskop miesięczny podpowie Ci, w jakich aspektach życia czeka Cię szczęście, a w jakich możesz spodziewać się przeszkód. Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się więcej.

Horoskop miesięczny - Strzelec

W tym miesiącu pochłonie Cię praca. Będziesz chciał zawalczyć o podwyżkę lub awans, ale nie będzie to proste. Na drodze do sukcesu zawodowego stanie przed Tobą sporo przeszkód, w tym zawistni koledzy i koleżanki. Twoim schronieniem przed zawirowaniami w pracy okaże się rodzina i przyjaciele. Znajdziesz w nich oparcie i dobrych doradców. 

Horoskop miesięczny - Koziorożec

Październik będzie dla Ciebie miesiącem rozwiązywania problemów. Niektóre z Twoich pomysłów okażą się bardzo kreatywne, co spodoba się zarówno Twoim bliskim, jak i przełożonym. W miłości czeka Cię trochę spięć - relacja, która jest dla Ciebie ważna, będzie wymagać zaangażowania i pracy. Warto jednak poświęcić jej uwagę, bo zaprocentuje to w przyszłości. 

Horoskop miesięczny - Wodnik

To dobry miesiąc na inwestycje i podejmowanie ryzyka. Gra w lotto czy granie na giełdzie mogą okazać się intratnym interesem. Warto również inwestować w siebie. Wszelkie kursy, zajęcia i lekcje nie tylko będą sprawiać Ci przyjemność, ale podniosą Twoje kompetencje. Uważaj jednak na sprawy zawodowe - tam ryzyko nie jest wskazane, lepiej grać według ustalonych już zasad. 

Horoskop miesięczny - Ryby

Najbliższe tygodnie będą pracowite. Dużo obowiązków będziesz miał nie tylko w pracy, ale także w domu. Ktoś z rodziny będzie od Ciebie wymagał, abyś poświęcił mu więcej uwagi niż do tej pory. Nie zawsze jednak będziesz miał na to czas, co może stać się zarzewiem konfliktu. W Twoim otoczeniu pojawi się także bardzo atrakcyjne osoba, która będzie wodzić Cię na pokuszenie...

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: