Horoskop na październik - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Czy w tym miesiącu będziesz szczęśliwy?

Przed Tobą kolejny emocjonujący miesiąc. Czy będzie lepszy niż poprzedni? Czy październik przyniesie Ci pasmo sukcesów czy niepowodzeń? Przekonaj się, czytając horoskop miesięczny.
Zobacz wideo

Poniższy horoskop miesięczny to wróżba, z której dowiesz się, w jakich dziedzinach życia będzie Ci się wiodło, a na które lepiej uważać. Znajdź swój znak zodiaku i dowiedz się, co zapisano dla Ciebie w gwiazdach!

Horoskop miesięczny - Lew

To będzie udany miesiąc. Pochłoną Cię spotkania towarzyskie, również te związane z pracą. Będziesz brylować w towarzystwie i zachwycać innych swoim poczuciem humoru, dzięki czemu zjednasz sobie wielu sympatyków. Uznanie, jakim zaczną darzyć Cię inni, już wkrótce Ci się przyda. Jedna z osób, z którymi zawiążesz bliższą znajomość, pomoże Ci w odniesieniu zawodowego sukcesu.

Horoskop miesięczny - Panna

W ciągu najbliższych kilku tygodni będziesz bardzo wrażliwy. Słowa innych ludzi będą miały dla Ciebie kolosalne znaczenie, a opinie Twoich znajomych będą z łatwością wyprowadzać Cię z równowagi. Spróbuj się zrelaksować i pamiętaj, aby nie brać wszystkiego do siebie, ale jeśli ktoś rzeczywiście przekroczy ustalone przez Ciebie granice, nie wahaj się i zwróć mu na to uwagę. 

Horoskop miesięczny - Waga

Październik nie da Ci zaznać spokoju. Z niejasnych dla Ciebie przyczyn będziesz chciał próbować nowych rzeczy, podróżować, spotykać się z ludźmi i być w ciągłym ruchu. Wykorzystaj tę energię, aby zmienić coś wokół siebie. Od dawna marzy Ci się remont? Marzysz o wyjeździe z przyjaciółmi? Chcesz zmienić pracę? Weź sprawy w swoje ręce, bo gwiazdy będą Ci sprzyjać. 

Horoskop miesięczny - Skorpion

W październiku zamarzysz o spokoju. Spotkania, huczne imprezy, koncerty i potańcówki - to nie dla Ciebie. Nie zmuszaj się na siłę do rzeczy, których nie chcesz robić. Jeżeli masz na to ochotę, zaszyj się w kocu z książką. Pamiętaj jednak, aby nie okłamywać swoich bliskich. Gdy nie masz ochoty na spotkania, powiedz im to wprost. Zrozumieją. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: