Horoskop na październik - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Co czeka Cię w tym miesiącu?

Czy październik będzie dla Ciebie łaskawy? Przeczytaj krótki horoskop i dowiedz się, jaki los czeka Cię w rozpoczynającym się właśnie miesiącu.
Zobacz wideo

Horoskop miesięczny to podpowiedź dotycząca Twojego życia zawodowego, prywatnego i zdrowotnego. Sprawdź, czy gwiazdy wróżą Ci szczęście!

Horoskop miesięczny - Baran

Październik będzie dla Ciebie miesiącem pełnym wyzwań. W pracy pokażesz na co Cię stać. Będziesz pracować szybko i wydajnie, czym zasłużysz sobie na pochwałę. Znacznie więcej przeciwności napotkasz w swoim życiu uczuciowym. Czeka Cię kilka trudnych rozmów. Opanuj emocje, bo zbyt ostre słowa mogą spowodować, że drobna sprzeczka przerodzi się w długotrwały konflikt.

Horoskop miesięczny - Byk

Praca i domowe obowiązki nie będą Cię w tym miesiącu zbytnio interesować. Będziesz chciał poświęcić się swojej pasji lub relacji z ważną dla Ciebie osobą. Na horyzoncie pojawi się także szansa na przelotny romans. Choć pokusa będzie duża, zastanów się, czy warto jej ulec. Nie podejmuj pochopnych decyzji, a w razie wątpliwości zapytaj o radę przyjaciela. 

Horoskop miesięczny - Bliźnięta

Najbliższy miesiąc będzie sprzyjał spotkaniom z przyjaciółmi i rodziną. W gronie Twoich znajomych pojawi się także ktoś nowy, kto nie pozwoli Ci na nudę. Nie będziesz także narzekać na brak zajęć w pracy. Twój szef będzie chciał Ci dołożyć trochę dodatkowych obowiązków, jednak przy odrobinie sprytu i negocjacji uda Ci się ich uniknąć. 

Horoskop miesięczny - Rak

Trzymaj nerwy na wodzy! W tym miesiącu będziesz mieć wiele okazji do kłótni, ale postaraj się nie wpadać w histerię i ważyć słowa. Zamiast krzyczeć, staraj się spokojnie wyjaśnić swój punkt widzenia. Zadbaj także o swoje zdrowie. Jesienna słota i chłód tylko czekają na dobry moment, aby rozłożyć Cię na łopatki niespodziewanym przeziębieniem. 

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: