Awaria w ING Banku Śląskim. Do 11 mają potrwać problemy z płatnościami i logowaniem do konta

Klienci posiadający konta w ING Banku Śląskim mogą mieć dziś problemy z płatnościami kartą oraz dostępem do bankowości internetowej. Utrudnienia potrwają w sumie kilka godzin.
Zobacz wideo

ING Bank Śląski na swojej stronie internetowej informuje o tym, że w piątek 13 września klienci tego banku mogą mieć problem z płaceniem kartą, logowaniem się do konta i zlecaniem przelewów. Awaria systemu może potrwać do około godziny 11.

Awaria w ING Banku Śląskim. Problemy z płatnościami i logowaniem mogą potrwać do godziny 11

Komunikat udostępniony został także na portalach społecznościowych banku. ING informuje w nim:

Mamy awarię systemu bankowości internetowej i mobilnej. Mogą również występować problemy z płatnościami kartami płatniczymi i BLIKIEM oraz wypłatami z bankomatów. W tej chwili robimy wszystko, aby usunąć awarię. Szacujemy, że problemy mogą potrwać do godziny 11.00. Przepraszamy za wszelkie niedogodności. Będziemy Was informować na bieżąco o wszelkich zmianach.

Awaria systemów bankowych w ING trwa od około godziny 7:45. Według wstępnych informacji wszystkie problemy mają zostać rozwiązane do godziny 11. Osoby próbujące zalogować się do swojego konta przez stronę internetową ING Banku Śląskiego informowani są o błędnym loginie lub haśle. Z kolei osoby korzystające z aplikacji mobilnej Moje ING otrzymują komunikat - "W tej chwili niektóre funkcje nie działają. Możesz jednak sprawdzić stan konta lub zrobić przelew w aplikacji po zalogowaniu" lub "Nie udało się pobrać danych. Spróbuj ponownie".

Więcej o: