Wyniki matur poprawkowych 2019. O której i gdzie sprawdzać swoje wyniki?

W środę 11 września opublikowane zostaną wyniki matur poprawkowych 2019. Dostępne będą m.in. na stronach odpowiednich Okręgowych Komisji Egzaminacyjnych. O której i jak sprawdzić swoje wyniki?
Zobacz wideo

Wyniki matury poprawkowej, która przeprowadzona została w sierpniu, zostaną ogłoszone w środę 11 września w godzinach porannych. Dane z wynikami mogą być już dostępne na stronach po godzinie 9, jednak czas ich pojawienia się w systemie może różnić się w zależności od Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej.

Wyniki matur poprawkowych 2019 - na jakich stronach OKE szukać swoich wyników?

11 września maturzyści będą mogli również odebrać swoje świadectwa, aneksy i niezbędne dokumenty świadczące o ukończeniu szkoły i zdaniu matury. Aby sprawdzić swój wynik maturzysta powinien wejść na stronę Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej przypisanej do swojego województwa. Są to następujące jednostki:

Na tych stronach należy wybrać zakładkę Serwis OKE i link "Dla uczniów". Następnie przechodzimy do panelu logowania, gdzie należy podać swój numer PESEL oraz hasło otrzymane w szkole. Po zalogowaniu będziemy mogli poznać swoje wyniki matury poprawkowej. Wyniki można sprawdzić także bezpośrednio w swojej szkole, gdzie przy okazji można odebrać dokumenty o zdaniu egzaminu maturalnego.

Więcej o: