Horoskop tygodniowy - Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby. Czy kolejne dni przyniosą Ci szczęście?

Horoskop. Chcesz wiedzieć, co czeka Cię w tym tygodniu? Czy los będzie Ci sprzyjać i wszystko potoczy się tak, jak sobie zamarzyłeś? Sprawdź, jaka czeka Cię przyszłość, czytając horoskop tygodniowy.

Ta krótka wróżba pomoże Ci zrozumieć, jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach i na czym warto się skupić w ciągu kilku kolejnych dni.

Horoskop tygodniowy - Strzelec (od 22 listopada do 21 grudnia)

To będzie dobry czas dla Twojego życia zawodowego. Osoby postawione wyżej niż Ty spojrzą na Ciebie przychylnym okiem, dlatego warto wykorzystać ten moment, aby negocjować z szefem podwyżkę lub zawalczyć o awans. Mierz wysoko, ale nie przechwalaj się, bo to może przysporzyć Ci wrogów wśród współpracowników.

Horoskop tygodniowy - Koziorożec (od 22 grudnia do 19 stycznia)

W tym tygodniu będziesz wyjątkowo towarzyski. Spotkanie z przyjaciółmi, rozmowy z kolegami z pracy, poznawanie nowych osób w kawiarniach czy na ulicy - takie rzeczy będą sprawiały Ci mnóstwo przyjemności i satysfakcji. Niewykluczone, że wśród nowo poznanych osób znajdzie się ktoś, kto wywróci Twoje życie do góry nogami.

Horoskop tygodniowy - Wodnik (od 20 stycznia do 18 lutego)

Jesienna pogoda sprawi, że wpadniesz w chandrę i przygnębienie. Spędź ten czas na rozpieszczaniu samego siebie - spotykaj się z przyjaciółmi, jedz ulubione smakołyki lub po prostu zawiń się w kołdrę i oglądaj filmy, które lubisz. Nie martw się - zły nastrój minie już za parę dni.

Horoskop tygodniowy - Ryby (od 19 lutego do 20 marca)

Wenus będzie po Twojej stronie! Pomoże Ci przede wszystkim w sprawach sercowych, ale także w kwestiach finansowych. Przygotuj się na wielkie emocje. Już niedługo na Twojej drodze stanie ktoś wyjątkowy. Czy będzie to wielka miłość? Czas pokaże...

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: