Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Jaki los zapisano dla Ciebie w gwiazdach?

Czy najbliższy tydzień będzie dla Ciebie łaskawy? Czy czeka Cię szczęście w pracy i życiu prywatnym? Dowiedz się więcej, czytając nasz horoskop!
Zobacz wideo

Horoskop tygodniowy podpowie Ci, w jakich dziedzinach życia możesz spodziewać się sukcesów, a w jakich porażek. Znajdź swój znak zodiaku i przeczytaj krótką wróżbę. 

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W tym tygodniu dobry humor nie będzie Cię opuszczał. Zaczniesz realizować ambitne projekty i to z powodzeniem! Szczęście będzie Ci sprzyjać nie tylko w życiu zawodowym, ale także prywatnym. Już wkrótce poznasz osobę, która wniesie do Twojego życia coś nowego.

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

Najbliższych kilka dni będzie dobrym czasem na to, by zainteresować się swoim zdrowiem i wyglądem. Zadbaj o siebie, zastanów się nad swoją dietą i trybem życia, a następnie postaraj się je udoskonalić. Nie zapominaj także o odpowiedniej ilości i jakości snu. Nie samą pracą człowiek żyje!

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

Sprawy zaczną iść po Twojej myśli, a bliska osoba okaże Ci wsparcie, którego potrzebowałeś. Nauczysz się doceniać takie gesty i w końcu przestaniesz czuć się winny w chwilach, gdy musisz korzystać z pomocy innych osób. Pamiętaj jednak, aby samemu się odwdzięczyć.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Najbliższe dni będą sprzyjać flirtom i poznawaniu nowych osób, jednak... dadzą o sobie znać uczucia i romanse z przeszłości. Będziesz musiał zadać sobie pytanie, czego naprawdę chcesz i na kim Cię zależy. Nasza rada? Nie trzymaj dwóch srok za ogon, bo źle się to dla Ciebie skończy.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: