Gang Słodziaków 2019 w Biedronce. Jak nazywają się nowe maskotki? [SŁODZIAKI IMIONA]

Gang Słodziaków-Magiczny Portal, to kolejna akcja lojalnościowa skierowana dla klientów Biedronki. Jakie maskotki czekają na kupujących w tej edycji? Ile trzeba mieć naklejek aby za darmo dostać dużego i małego pluszaka?
Zobacz wideo

Akcja promocyjnaGang Słodziaków-Magiczny Portal ruszyła już w poniedziałek 26 sierpnia. Zbieranie naklejek możliwe będzie do 17 listopada. Maskotki czekają na odbiór aż do 1 grudnia.

Biedronka - Gang Słodziaków 2019. Jak nazywają się nowe maskotki?

W sklepach Biedronka mają pojawić się duże i małe wersje pluszaków. W tym roku są to cztery Słodziaki: borsuk Bartek, nietoperz Nikodem, dzięcioł Dominik, sarenka Hania oraz sześć Słodziaków Juniorów - pszczółka Pola, lis Lucuś, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominiczek i sówka Zosia.

Naklejki za zakupy można zbierać do 17 listopada. Pluszaki można otrzymać za darmo o ile ma się odpowiednią ilość naklejek. Za dużego Słodziaka trzeba uzbierać 60 naklejek lub 40 naklejek z dopłatą 19,99 złotych za jedną sztukę. 40 naklejek wystarczy do odebrania Słodziaka Juniora. Za 15 naklejek możemy otrzymać książkę "Przyjaciele mogą wiele, czyli magia leśnej polany Gangu Słodziaków".

Dla niecierpliwych jest także możliwość zakupu tych produktów. Cena regularna książki to 9,99 złotych, za dużego Słodziaka zapłacimy 49,99 złotych. Naklejki wręczane są za każde wydane 40 złotych na zakupach w Biedronce. Dodatkowe punkty przyznawane są za użycie karty Moja Biedronka oraz zakup owoców i warzyw.

Więcej o: