Wypadek na A4. Korek na trasie Wrocław-Legnica została zablokowana [utrudnienia w ruchu]

Na autostradzie A4 pod Wrocławiem powstał olbrzymi korek. To wynik dwóch kolizji, do których doszło w poniedziałek rano. Trasa Wrocław - Legnica została zablokowana.
Zobacz wideo

Do jednego ze zdarzeń na autostradzie A4 doszło po godzinie 11:00. Na drodze do Legnicy między węzłami Pietrzykowice i Kąty Wrocławskie zderzyły się samochód osobowy i ciężarówka. Tir przewrócił się na jezdnię, ale nikt nie został ranny. Zdarzenie to miało miejsce na 143. kilometrze autostrady A4 - pisze radiowroclaw.pl

Kolizje na A4 pod WrocławiemKolizje na A4 pod Wrocławiem Fot. Google Maps

Na miejscu, w którym przewróciła się ciężarówka, pracują policja i służby drogowe. Jezdnia za węzłem Pietrzykowice została zablokowana, co powoduje olbrzymie korki. Wciąż nie wiadomo, jak długo potrwają utrudnienia.

Nieszczęśliwe przedpołudnie na A4. Przed 10:00 doszło do innej kolizji z udziałem tira i osobówki

Jak informuje "Gazeta Wyborcza", to już drugi taki wypadek na autostradzie A4 pod Wrocławiem, do którego doszło w poniedziałkowe przedpołudnie. Chwilę przed wywróceniem się ciężarówki zakończyły się utrudnienia związane z podobną kolizją. Tuż przed 10:00 na 127. kilometrze autostrady A4 między węzłami Kąty Wrocławskie i Kostomłoty również zderzyły się dwa pojazdy - samochód osobowy oraz ciężarowy. Nikt nie ucierpiał, ale na drodze powstał wielki korek.

Więcej o: