Piotr Woźniak-Starak. Pogrzeb jeszcze w sierpniu?

Piotr Woźniak-Starak utonął w jeziorze Kisajno niedaleko Giżycka. Jego ciało znaleziono 22 sierpnia. Pogrzeb 39-letniego producenta filmowego ma odbyć się jeszcze w tym tygodniu.
Zobacz wideo

Jak donosi "Super Express", powołując się nekrolog z "Rzeczpospolitej", msza żałobna w intencji zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka ma odbyć się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19.00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Kolejnego dnia, a więc w piątek 30 sierpnia, urna z prochami znanego producenta filmowego zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka. Znany producent filmowy zaginął ponad tydzień temu

Przypomnijmy, że Piotr Woźniak-Starak zaginął w niedzielę 18 sierpnia. Mężczyzna wpadł do jeziora Kisajno, gdzie pływał motorówką wraz z 27-letnią kobietą. Przez kilka dni producenta filmowego szukały służby. Jego zwłoki odnaleziono 22 czerwca. O śmierci Piotra Woźniaka-Staraka poinformowało Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji.

Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Piotr Woźniak-Starak był prywatnie pasierbem właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka, synem restauratorki Anny Woźniak-Starak oraz mężem prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. Był także producentem filmowym oraz współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Pracował przy produkcji takich filmów jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Bogowie", "Big Love". Jego firma zajmuje się także realizacją spotów reklamowych - wśród klientów przedsiębiorstwa wymienić można takie marki jak UPC, PKO BP czy Circle K.

Więcej o: