Kim był Piotr Woźniak-Starak - producent filmowy? Żona, rodzeństwo, ojciec, majątek

W jeziorze Kisajno, do którego wpadł Piotr Woźniak-Starak, znaleziono ciało. Słowa wiceszefa MSWiA wskazują, że jest to poszukiwany producent filmowy. Ok. godziny 12:00 policja i prokuratura potwierdziły tożsamość mężczyzny. Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Przypomnijmy, że producent filmowy Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany od niedzieli 18 sierpnia. Około godziny 2 rano mężczyzna wypadł z motorówki, którą razem z 27-letnią kobietą pływał po jeziorze Kisajno koło Giżycka. Przez kilka dni ratownicy przeszukiwali jezioro od rana do późnego wieczora.

Kim był Piotr Woźniak-Starak? Rodzina, praca, majątek

Piotr Woźniak-Starak był prywatnie pasierbem właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka, synem restauratorki Anny Woźniak-Starak oraz mężem prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek ukończył bostoński Emerson College na kierunku komunikacja, a także grafikę w Parsons School of Design w Nowym Jorku.

Piotr Woźniak-Starak był także producentem filmowym oraz współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Pracował przy produkcji takich filmów jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Bogowie", "Big Love". Jego firma zajmuje się także realizacją spotów reklamowych - wśród klientów przedsiębiorstwa wymienić można takie marki jak UPC, PKO BP czy Circle K. W 2017 roku jego firma przyniosła ponad 27 milionów złotych przychodów.

Więcej o: