Kim był Piotr Woźniak-Starak - producent filmowy? Żona, rodzeństwo, ojciec, majątek

W jeziorze Kisajno, do którego wpadł Piotr Woźniak-Starak, znaleziono ciało. Słowa wiceszefa MSWiA wskazują, że jest to poszukiwany producent filmowy. Ok. godziny 12:00 policja i prokuratura potwierdziły tożsamość mężczyzny. Kim był Piotr Woźniak-Starak?

Przypomnijmy, że producent filmowy Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany od niedzieli 18 sierpnia. Około godziny 2 rano mężczyzna wypadł z motorówki, którą razem z 27-letnią kobietą pływał po jeziorze Kisajno koło Giżycka. Przez kilka dni ratownicy przeszukiwali jezioro od rana do późnego wieczora.

Kim był Piotr Woźniak-Starak? Rodzina, praca, majątek

Piotr Woźniak-Starak był prywatnie pasierbem właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka, synem restauratorki Anny Woźniak-Starak oraz mężem prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek ukończył bostoński Emerson College na kierunku komunikacja, a także grafikę w Parsons School of Design w Nowym Jorku.

Piotr Woźniak-Starak był także producentem filmowym oraz współwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Pracował przy produkcji takich filmów jak "Sztuka Kochania. Historia Michaliny Wisłockiej", "Bogowie", "Big Love". Jego firma zajmuje się także realizacją spotów reklamowych - wśród klientów przedsiębiorstwa wymienić można takie marki jak UPC, PKO BP czy Circle K. W 2017 roku jego firma przyniosła ponad 27 milionów złotych przychodów.

Więcej o:
Komentarze (3)
Kim był Piotr Woźniak-Starak - zaginiony producent filmowy? Żona, rodzeństwo, ojciec, majątek
Zaloguj się
 • floccinaucinihilipilification

  0

  Okropna tragedia i wielka strata. Dlaczego jednak nikt poza "Faktem" czy "Super Expresem" nigdy nie wspomina o zasługach Pana Krzysztofa Jackowskiego? Jest on zaangażowany pewnie w ponad 90% zaginięć w Polsce, jednak nie wspomina się o jego zasługach, po odnalezieniu człowieka, a zasługi przypisuje sobie policja i inne służby. Tak, to Pan Jackowski z niesamowitą dokładnością potrafi wskazać lokalizację człowieka na mapie. Tak, to policja, nurkowie odnajdują fizycznie człowieka, ale po wskazaniu lokalizacji przez Pana Krzysztofa. To on wskazał miejsce gdzie znaleziono Pana Piotra, czy całkiem niedawno małego Dawidka. Czy wiara i głośne mówienie o jego umiejętnościach są tak bardzo niepopularne? Bardzo skromny i niesamowity człowiek. Setki odnalezionych ludzi (w większości ciał) mówią same za siebie.

 • moszna666

  Oceniono 2 razy 0

  Szkoda chłopa. Ale nie można wykluczyć że chęć zaimponowania atrakcyjnej 27 latce że umie prowadzić motorówkę jak James Bond kosztowała milionera życie.
  A teraz pomyślimy Ile osób zmarło dzisiaj w Polsce starszych,samotnych,biedych których nie stać aby dojechać do szpitala, to że całe życie chorowali w PRLu... czy będzie o tym jakiś artykuł?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX