Piotr Woźniak-Starak kto to? Pasierb miliardera i producent filmowy odnaleziony na jeziorze Kisajno

Piotr Woźniak-Starak kto to? W czwartek 22 sierpnia wiceminister Jarosław Zieliński poinformował o tym, że w obszarze poszukiwań na jeziorze Kisajno odnaleziono ciało mężczyzny. Najprawdopodobniej jest to poszukiwany od niedzieli Piotr Woźniak-Starak.

Piotr Woźniak-Starak to pasierb miliardera, właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka. Jego matką jest Anna Woźniak-Starak, właściciela restauracji Belvedere oraz licznych dzieł sztuki.  W 2016 roku poślubił dziennikarkę i prezenterkę telewizyjną Agnieszkę Woźniak-Starak z domu Szulim. 

Piotr Woźniak-Starak kto to? Producent filmowy i pasierb miliardera

39-latek zajmował się prowadzeniem firmy Watchout Studio specjalizującej się w produkcji filmów. Ukończył studia na kierunku komunikacji na Emerson College w Bostonie oraz grafikę w prestiżowym Parsons School of Design w Nowym Jorku

Po raz pierwszy w roli producenta pojawił się u boku Andrzeja Wajdy, z którym Piotr Woźniak-Starak współpracował w ramach filmu "Katyń". Poza tym był producentem takich filmów jak "Big Love", "Bogowie", "Sztuka kochania, historia Michaliny Wisłockiej" czy serialu "Oficerowie". Firma Watchout Studio zajmuje się także kampaniami reklamowymi: wśród klientów wymienia się następujące marki - UPC, PKO BP czy Circle K. W 2017 roku firma Watchout Studio Piotra Woźniaka-Staraka przyniosła ponad 27 milionów złotych przychodów.
 

Więcej o: