Kim jest Piotr Woźniak-Starak - pasierb Jerzego Staraka?

Środa 21 sierpnia to czwarty dzień poszukiwań Piotra Woźniaka-Staraka, pasierba miliardera Jerzego Staraka. 39-letni mężczyzna wpadł do jeziora Kisajno, po którym pływał motorówką.
Zobacz wideo

Prywatnie Piotr Woźniak-Starak jest pasierbem właściciela zakładów farmaceutycznych Polpharma Jerzego Staraka, synem restauratorki Anny Woźniak-Starak i mężem prezenterki telewizyjnej Agnieszki Woźniak-Starak. 39-latek jest także producentem filmowym oraz wpółwłaścicielem i członkiem zarządu przedsiębiorstwa producenckiego Watchoutstudio. Ukończył bostoński Emerson College na kierunku komunikacja, a także grafikę w Parsons School of Design w Nowym Jorku.

Zaginął Piotr Woźniak-Starak. Służby przeczesują jezioro Kisajno

Przypomnijmy, że 19 sierpnia Prokuratura Okręgowa w Olsztynie potwierdziła, że Piotr Woźniak-Starak zaginął na jeziorze Kisajno, po tym jak wypadł do wody z motorówki. Towarzyszyła mu 27-letnia kobieta, której udało się wypłynąć na brzeg. Mężczyzna jest poszukiwany od czterech dni. W akcji biorą udział m.in. policjanci, strażacy oraz członkowie Grupy Specjalnej Płetwonurków RP.

Więcej o: