Horoskop tygodniowy - Baran, Byk, Bliźnięta, Rak. Czy Twoja przyszłość będzie szczęśliwa?

Czy w tym tygodniu szczęście będzie Ci sprzyjać? Przeczytaj nasz krótki horoskop i dowiedz się, jaki los Cię czeka.
Zobacz wideo

Twoja przyszłość została zapisana w gwiazdach. Nasza wróżka zajrzała w nie, żeby podpowiedzieć Ci, w jakich dziedzinach życia czeka Cię sukces, a w jakich porażka. Dowiedz się więcej z horoskopu poniżej!

Horoskop tygodniowy - Baran (od 21 marca do 19 kwietnia)

Twoi znajomi, bliscy i rodzina będą próbowali zasypać Cię własnymi problemami. Dla własnego zdrowia psychicznego warto im się postawić i powiedzieć "Nie". Wiele emocji czeka Cię także w życiu uczuciowym, ale nie będą to dobre uczucia. W najbliższym czasie będziesz bardzo zazdrosny lub będziesz musiał poradzić sobie z zazdrością innej osoby. 

Horoskop tygodniowy - Byk (od 20 kwietnia do 22 maja)

Najbliższe dni spędzisz na relaksie i odpoczynku. Spacery, wypady ze znajomymi, wizyty w kawiarniach i barach - takie rzeczy będą Ci sprawiać najwięcej przyjemności. Dobra passa Ci sprzyja, bo na horyzoncie nie widać żadnych problemów czy obowiązków, które przeszkodziłyby Ci w realizacji Twoich pragnień. Wykorzystaj to!

Horoskop tygodniowy - Bliźnięta (od 23 maja do 21 czerwca)

W tym tygodniu uda Ci się uporać z kilkoma problemami, które dręczą Cię od dłuższego czasu, a Twoje życie znów stanie się spokojniejsze... jednak do czasu, bo Wenus będzie po Twojej stronie. Oznacza to, że już wkrótce na Twojej drodze pojawi się ktoś, kto może nieźle namieszać w Twoim życiu uczuciowym.

Horoskop tygodniowy - Rak (od 22 czerwca do 22 lipca)

W najbliższym czasie będziesz mieć ochotę na zmiany, a stagnacja będzie Cię męczyć. Poszukiwania nowej pracy, szukanie nowego hobby a nawet przemeblowanie własnego mieszkania - to zajęcia, które będą sprawiały Ci satysfakcję. Pamiętaj jednak, że lepsze bywa wrogiem dobrego.

Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj: horoskopy.gazeta.pl

Więcej o: