Horoskop tygodniowy - Lew, Panna, Waga, Skorpion. Co przygotował dla Ciebie los?

Jaki los czeka Cię w ciągu kilku najbliższych dni? Twoja przyszłość została zapisana w gwiazdach! Przeczytaj horoskop tygodniowy i dowiedz się, czy szczęście będzie Ci sprzyjać.
Zobacz wideo

Nasz krótki horoskop podpowie Ci, czy nadchodzące dni będą obfitować w przyjemne wydarzenia, czy wręcz przeciwnie - los będzie kładł Ci kłody pod nogi.

Horoskop tygodniowy - Lew (od 23 lipca do 23 sierpnia)

W ciągu kilku kolejnych dni nie będziesz duszą towarzystwa. W pracy będziesz stronić od towarzyskich kontaktów, a po powrocie do domu najchętniej zaszyjesz się w cichym kącie oglądając filmy, grając w gry lub czytając książki. Nie zmuszaj się do spotkań z osobami, których nie chcesz widzieć. Chwila samotności może być uzdrawiająca.

Horoskop tygodniowy - Panna (od 24 sierpnia do 22 września)

To dobry czas, żeby zająć się swoim ciałem - kondycją, zdrowiem i urodą. Postaraj się znaleźć trochę czasu tylko dla siebie i zafundować sobie masaż lub wizytę u kosmetyczki. Spróbuj także wpisać w swój kalendarz czas na regularne ćwiczenia fizyczne i kontrolną wizytę u lekarza. Pamiętaj, że lepiej zapobiegać niż leczyć.

Horoskop tygodniowy - Waga (od 23 września do 22 października)

W kolejnych dniach optymizm nie będzie Cię opuszczał, co odczują także Twoi krewni i znajomi. W pracy z zapałem podejmiesz się nowych projektów, a w życiu prywatnym będziesz zabawiać swoich bliskich żartem i dobrym humorem. Podejmiesz także ważne decyzje dotyczące Twojej kondycji fizycznej.

Horoskop tygodniowy - Skorpion (od 23 października do 21 listopada)

Pod wpływem emocji podejmiesz wiele istotnych decyzji, co odbije się na Tobie w ciągu kilku kolejnych tygodni. Poczujesz także, że chcesz zmienić otoczenie, dlatego warto zaplanować krótki wypad za miasto, który pozwoli Ci odetchnąć. Wykorzystaj ten czas i odetchnij. Jeszcze przed początkiem kolejnego miesiąca warto zebrać trochę energii.  

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedź: horoskopy.gazeta.pl